Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Başvuru Sonuç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Yav bu nasil bir sacmalik valla deli olacam ayin 1 de basvurdum hala degerlendirmede okadar ihtiyacaim var ki anlatamam bekledigimiz icinmi boyle oluyor saat 5 kadar onaylanmassa zaten yarin onaylansada bi ise yaramayacak bugun odeyemediktenten sonra borcumu musteri hizmetlerini aradim rica ettim.elinizden gelen bisey varsa yardimci olun dedim dediki inanin bizim yetkimiz yok subelerinde bibyetkisi yok dedi genel merkezele alakali dedi msj gelmesini bekleyin dedi dedim ya bugun onaylanmassa yarin onaylansada bi ise yaramiyor allah yardimcimiz olsun insallah bugun cikar arkadaslar dua edin lutfen saka degil gercekten cok ihiyacim var hele bugun o oarayi bulamassam bittigimin resmidir

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
arkadaslar bankaya gittim ziraate. krediyi kullanamayan kisiler hesaplari blokeli hacizli olan kisilermiş. sorun nasil duzelecek dedim banka bilgimiz yok diyor

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,069
44,125
113
Yav bu nasil bir sacmalik valla deli olacam ayin 1 de basvurdum hala degerlendirmede okadar ihtiyacaim var ki anlatamam bekledigimiz icinmi boyle oluyor saat 5 kadar onaylanmassa zaten yarin onaylansada bi ise yaramayacak bugun odeyemediktenten sonra borcumu musteri hizmetlerini aradim rica ettim.elinizden gelen bisey varsa yardimci olun dedim dediki inanin bizim yetkimiz yok subelerinde bibyetkisi yok dedi genel merkezele alakali dedi msj gelmesini bekleyin dedi dedim ya bugun onaylanmassa yarin onaylansada bi ise yaramiyor allah yardimcimiz olsun insallah bugun cikar arkadaslar dua edin lutfen saka degil gercekten cok ihiyacim var hele bugun o oarayi bulamassam bittigimin resmidir
Dostum müsteri hizmetlerine nasıl ulastın biz baglanmadı no verebilirmisin

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,069
44,125
113
arkadaslar bankaya gittim ziraate. krediyi kullanamayan kisiler hesaplari blokeli hacizli olan kisilermiş. sorun nasil duzelecek dedim banka bilgimiz yok diyor
Benim vakıf kredi kartında 1000 tl borcum vardı orada bloke var ama kredi cıkarsa okadar borc için krediye sorun cıkarmazlar herhalde yada alsın borcu kalanı versin versin ama artık

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Alakasi yok blader benim ne haciz ne blikem var maas musterisiyim ben
Dostum müsteri hizmetlerine nasıl ulastın biz baglanmadı no verebilirmisin
0850 220 0000 kardes 5 10 kez aradim sonra bidaha deneyim dedim 2 dk da baglandi ama yapacaklari bisey yokmus

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,069
44,125
113
Alakasi yok blader benim ne haciz ne blikem var maas musterisiyim ben

0850 220 0000 kardes 5 10 kez aradim sonra bidaha deneyim dedim 2 dk da baglandi ama yapacaklari bisey yokmus
Bu noyu aramıyor ki sebe meskul diyor kapanıyor calmıyor bile zaten sana dicekler lafı banada dicekler farklı bırsey demezler eyvallah hacı

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
Arkadaslar soyle bisey duydum daha once yuksek limite basvurmus ama sonra verdigim linkten kontrol edip limiti dusmus olanlar banka incelemesine alinmis ve tutari belirlenmis ama kgf onayina kalmis onay gelidigi anda kullancaklar diye...limiti ayni kalanlarla ile ilgili bilgim yok

Okaaaan

Siyah Beyaz Ölüm Yaşam Beşiktaş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Arkadaslar soyle bisey duydum daha once yuksek limite basvurmus ama sonra verdigim linkten kontrol edip limiti dusmus olanlar banka incelemesine alinmis ve tutari belirlenmis ama kgf onayina kalmis onay gelidigi anda kullancaklar diye...limiti ayni kalanlarla ile ilgili bilgim yok
Sağol hocam inşallah bı onaylansa ya

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
HALA DURUYOR REİS AYNI ŞEKİLDE 10000

muratgaziemir

muratgaziemir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
393
72
28
Nedense bi bana çıkmadı die düşünmeye başladım :) yapacak bişey yok bekleyelim bakalım. Çıkarsa eyw , çıkmazsa da bişey kaybetmeyiz. Zaten olduğumuz yerde sayıyoruz anasını satayım

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Nedense bi bana çıkmadı die düşünmeye başladım :) yapacak bişey yok bekleyelim bakalım. Çıkarsa eyw , çıkmazsa da bişey kaybetmeyiz. Zaten olduğumuz yerde sayıyoruz anasını satayım
BAKARSIN BU DEFA YANILIRIZ REİS YAA, SENLE AYNU DÜŞÜNCEEYİM AMA BU DEFA ŞAŞIRTACAKLAR BİZİ

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,823
3,073
113
Ayın 2 sinde 5k başvurdum 3 e düşürmüşler hala değerlendirmede yazıyor, bugün onaylanır umarım

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
SALI GÜNÜ ÖDEME GÜNLERİ İYİ BİLİRİM ;)

muratgaziemir

muratgaziemir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
393
72
28
BAKARSIN BU DEFA YANILIRIZ REİS YAA, SENLE AYNU DÜŞÜNCEEYİM AMA BU DEFA ŞAŞIRTACAKLAR BİZİ
Yok valla benim umudum kalmadı 10a başvurdum 3e düşürdüler. 3te bir işe yaramaz gibi duruyor benim için. Millet çekti borcunu harcını kapadı. Biz hala bekliyoruz. Adam gibi onaylamasalardı ilk gün böyle beklemezdik. Dün başvuranlar bile aldı. O yüzden fazla umut bağlamamak lazım. Alamazsakta 3vin bilmem kaç lira geri ödemektende kurtuluruz :)

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
Ya bu Halkbanka 1 inden beri 10 kere başvurdum herseferinde şu an isleminizi gerçekleştiriyoruz , lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor

Bueno06780

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
250
96
28
Benim 709 lira askerlik para cezasi var 2017 den beri ayrica sicilim bozuk kara listedeyim ama baska hic bir borcum yok hepsini 2 yil once kapatmistim sizce umutlanmali miyim kredi icin

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Benim 709 lira askerlik para cezasi var 2017 den beri ayrica sicilim bozuk kara listedeyim ama baska hic bir borcum yok hepsini 2 yil once kapatmistim sizce umutlanmali miyim kredi icin
REİS BEN BELİYOSAM SENDE BEKLE BEN HALEN İCRALIK DOSYAM VAR 10 GÜN GEÇTİ BELKİDE HALEN RED VERMEDİ SENDE BEKLE BENC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...