Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Zıraat Bankası Onay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

curvasud

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
34
28
0850 222 23 35 bddk yı aradım bankalar dönüş yapmiyor diye sikayet icin.basvuran herkes alcak dedi.
olumsuz msj gelirse arayin dedi.
herkese geri donus saglancak dedi.
Bankacılık duzenleme ve denetleme kurumu.

Son düzenleme:

Okaaaan

Siyah Beyaz Ölüm Yaşam Beşiktaş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
0850 222 23 35 bbdk yı aradım bankalar dönüş yapmiyor diye sikayet icin.basvuran herkes alcak dedi.
olumsuz msj gelirse arayin dedi.
herkese geri donus saglancak dedi.
Bankacılık duzenleme ve denetleme kurumu.
Şuan bende aradım olumsuz yanıt alan arkadaşlar arayıp sorununu iletebilir bizde bankayla iletişime geçeriz diyor bddk

Fartmen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
110
12
18
Ben şunu anlamadim size net soruyorum,ziraattan kresi talebi alındı işlemi yapıpta,benim gibi kany sms i bekleyenler ortalama bu bekleyiş ne kadar sürer acaba,yada direk atm ye gidip denesek biseyler olur mu ,bilgisi.olan varmi acaba

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
804
309
63
Ben şunu anlamadim size net soruyorum,ziraattan kresi talebi alındı işlemi yapıpta,benim gibi kany sms i bekleyenler ortalama bu bekleyiş ne kadar sürer acaba,yada direk atm ye gidip denesek biseyler olur mu ,bilgisi.olan varmi acaba
güzel kardeşim, sorgulamaya girdin ve onaylı miktarı gördün, kredi kullanma onayı var sözleşme vs işaretliyosun, zaten onaylanmış oluyo sms gerek yok, banada öyle oldu şimdi bankaya gidicm, az önce banada böyle oldu demedinmi,o şekildeyse onaylanmış işte bankaya git bence

Fartmen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
110
12
18
güzel kardeşim, sorgulamaya girdin ve onaylı miktarı gördün, kredi kullanma onayı var sözleşme vs işaretliyosun, zaten onaylanmış oluyo sms gerek yok, banada öyle oldu şimdi bankaya gidicm, az önce banada böyle oldu demedinmi,o şekildeyse onaylanmış işte bankaya git bence
Sms geldiğinde hesabiniza aktarilacak yaziyordu üstad.sms gelse bankaya gitmeye gerek yok atm den hallederiz.sms gelmedi guya sabah gelecekti

Kdr444

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,346
569
113
Tekrardan merhaba arkadaşlar.
Dün sabah bir arkadasimiz bir link vermisdi ziraat bankasının sonucunu öğrenme diye.
Ona girdim bilgileri doldurdum.
Ben 10 bin liraya başvurdum 3 bin lira onaylanmış.
Daha sonra hemen altta kredi kullandırma talebi vardı onu seçtim neyse gereken yerleri isaretledim devam ettim.
Bana kredi kullanim telebi alındı krediniz yarın sabah hesabınızda olacak yazdı.
Bende dün internet bankaciligim olmadığı için dün bankadan açtırdım herseyi.
Dünden beri alttaki resimdeki gibi para hesapta yok ayrıca 3 bin onaylanmisdi burada 10 bin yaziyor. Bu nedir ne değildir ne yapmalıyım bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi Screenshot_20200414_141137_com.ziraat.ziraatmobil.jpg

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
Kredi onaylandı ama ATM'ye gittim ben eve girdim t.c. kimlik kaydınız bulunmamaktadır diyor

muslumbaba

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
54
4
8
abi ben öğrenci olarak başvurdum nisan 1 de hala değerlendirmede diyor ya öğrenci olıup alan varmı lütfen bi bbilgi yoru yapın

Fartmen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
110
12
18
Aynen benimde sms gelmesini beklicez güya sabah gelecekti,mecbur beklicez artim

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
804
309
63
Dün sabah bir arkadasimiz bir link vermisdi ziraat bankasının sonucunu öğrenme diye.
Daha sonra hemen altta kredi kullandırma talebi vardı onu seçtim neyse gereken yerleri isaretledim devam ettim.
Bana kredi kullanim telebi alındı krediniz yarın sabah hesabınızda olacak yazdı.
Dünden beri alttaki resimdeki gibi para hesapta yok ayrıca 3 bin onaylanmisdi burada 10 bin yaziyor. Bu nedir ne değildir ne yapmalıyım bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi Ekli dosyayı görüntüle 63457
aga aynı benim mevzu, bende bankaya gittim internet bankacılığı hsp açtrdım, yarın hesabınza yatacaktır mesajı geldi bakalım yarını beklicez

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
804
309
63
Dünden beri alttaki resimdeki gibi para hesapta yok ayrıca 3 bin onaylanmisdi burada 10 bin yaziyor. Bu nedir ne değildir ne yapmalıyım bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi Ekli dosyayı görüntüle 63457
yine bi bankaya gitseydin keşke, sonucu paylaşırsan iyi olur aga.

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
2 hafta içinde aklar ve karalar belli olacak bu işte

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
herkesin gönlünce olsun ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...