Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Zıraat Bankası Onay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,676
12,736
113
Nisan 3 başvurduk halkbanka ne gelen var ne giden bisey anlamadım dünde zirat de başvurdum napim abi biri versin 3k da olsa ihtiyaç var kira geldi 2 geliyor varya ilaç olur kalan 1 k çoluk çocuk harçlık yaparız bu zor zamanlarda vallahi

body82

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
18
18
Yav ben ayin 1inde basvurdum 3une de
Az once ziraate baktim ;

Değerli müşterimiz, kredi talebiniz değerlendirme aşamasındadır. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

ahanda boyle "yuru git isine" ser gibi sey cikti..

body82

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
18
18
Kimse yanlis anlamasin dogrudur da bana millet ya yalan soyluyor cimti aldim diyenler gibi geliyir yada ben tamamen bahstsiz bedeviyim net.
(Bu arada haciz icra kara listedeyim) ama brnrden beter olanlar bile aldik diyenler var.. Şaştım maldim arkadas..

sezeraydin

Üye
Yeni Üye
31
2
8
Ben 5 bine başvurdum . Dün baktım 13/11/2020 de ilk taksit diyordu 3 bin lira için . Bugün o da yazmıyo değerlendirme aşamasında yazıyor . Dalga geçiyorlar sanki anlamadım hiç bişey

body82

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
18
18
Daha önce de ziraat bana dogrulama kodu bile gondermiyordu " simkart degisikliginizden dolayi sifre gonderilemiyor, atm den blokeyi kaldirabilirsiniz" diyordu. Hicbirsey yapmadim , bugun yine denedim bu sefer sifre geldi ama karsima ;

Değerli müşterimiz, kredi talebiniz değerlendirme aşamasındadır. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

bu çıktı

Tuncay507928

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
437
225
43
Daha önce de ziraat bana dogrulama kodu bile gondermiyordu " simkart degisikliginizden dolayi sifre gonderilemiyor, atm den blokeyi kaldirabilirsiniz" diyordu. Hicbirsey yapmadim , bugun yine denedim bu sefer sifre geldi ama karsima ;

bu çıktı
Ayni durum bende de var

etem06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
175
22
18
kredi olumlu yazdom alıyım forumda 100 tl dağıtacam

etem06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
175
22
18
NE ZAMAN KULLANDIRACAK ONAYLANDI YAZDI
BAŞKA MESAJ GELMEDİ

etem06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
175
22
18
ABİ ZİRAAT MOBİL VAR AMA GÖREMEDİM TELEGONUMA GELMEDİ ONAY EKRANDA ONAY YAZDI ONAY GELMESİ NE KADAR SÜRÜYOR

Fartmen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
110
12
18
onay mesajı gelmedi, https://www.ziraatbank.com.tr.. bu link e tıkladığımda kredinin onayını gördüm, kullanma onayı verdim, yarın sabah hesabınıza geçecektir mesajı geldi, zıraat hesabım yok, bankaya gitsem alırmıyım? 3.k vermişler bu rakam değirmi mesaj gelmeyen arkadaşlarmz linke tıklayın inşallh sizinde çıkmıştır,
Ustad bana da aynı işlemler oldu fakat bu saate kadar sms alamadım sana geldimi acaba

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
Gecikmesi normal her aileden 1 kişi deniyor sülalesinin hepsi basvuruyor.

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
806
309
63
Kimse yanlis anlamasin dogrudur da bana millet ya yalan soyluyor cimti aldim diyenler gibi geliyir yada ben tamamen bahstsiz bedeviyim net.
(Bu arada haciz icra kara listedeyim) ama brnrden beter olanlar bile aldik diyenler var.. Şaştım maldim arkadas..

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
806
309
63
yalan söylememi gerektircek ne var, bunu neye dayanarak söylüyosn, bende kaç gündür bekliyodum sorguladım gecenin beşinde onay verdi, bende benim durumda olan için linki paylaşmak istedim, şimdi hata mı yaptık yani, ne kafalardasınız arkadaş ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...