Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Zurnanın Zort Dediği Yerdeyiz

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,840
9,941
113
Alakası şu. Hakemler de Galatasarayın her yeri sarmış olan bu lobicilik organizasyonundan psikolojik olarak etkileniyor ve eziliyorlar tabi ki. Sivasın uzatmalarda bulduğu penaltı penaltı mı. Rey Manaj topun auta gittiğini anlar anlamaz kendini yere bırakıveriyor. Buna nasıl penaltı çalıyorlar insan kafayı yer
Top auta gitti diyemi p6olmamali böyle bir şey var mı yaa :D simdiye kadar GS lobisi nerdeydide bu sene yanimizdalar 240 milyonluk takım kurmususz bir zahmet kafaya oynayalım da

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Top auta gitti diyemi p6olmamali böyle bir şey var mı yaa :D simdiye kadar GS lobisi nerdeydide bu sene yanimizdalar 240 milyonluk takım kurmususz bir zahmet kafaya oynayalım da
Auta gitti diye penaltı olmamalı demiyorum. Rey Manaj, vurduğu topun auta gittiğini anlar anlamaz kendini yere bırakıyor diyorum. Suratından bile anlarsın o hinliği

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,840
9,941
113
Auta gitti diye penaltı olmamalı demiyorum. Rey Manaj, vurduğu topun auta gittiğini anlar anlamaz kendini yere bırakıyor diyorum. Suratından bile anlarsın o hinliği
Çoğu futbolcuya çoğu temasda birşey olmaz ama kendini bırakır faul P6 vs almak için empati yapın bjk maçı da arda gulerin P6 kazandigi pozisyonu inceleyin o an hangi lobiler fenerin yanındaydı orada bjk nin hakkı yenmesimi

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Çoğu futbolcuya çoğu temasda birşey olmaz ama kendini bırakır faul P6 vs almak için empati yapın bjk maçı da arda gulerin P6 kazandigi pozisyonu inceleyin o an hangi lobiler fenerin yanındaydı orada bjk nin hakkı yenmesimi
Sıkıntı şurada. Pozisyonda Djiku, Manajın arka baldırına ayak tabanıyla dokunuyor. Fakat hakemler penaltıyı Livakovice çaldılar. Çünkü Djikuya çalınmış olsaydı ez aşağı sarı kart görmesi gerekirdi. Livanın da faülü yok zaten

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,840
9,941
113
Sıkıntı şurada. Pozisyonda Djiku, Manajın arka baldırına ayak tabanıyla dokunuyor. Fakat hakemler penaltıyı Livakovice çaldılar. Çünkü Djikuya çalınmış olsaydı ez aşağı sarı kart görmesi gerekirdi. Livanın da faülü yok zaten
Dostum yukarda yazdim arda Guler'in pozisyonuna bak olmayan penaltıyı hakem vara gidip verdi altında birşey aramayın yerli hakemlerimizede sahip çıkın yabancıların da hata yapabileceğini anlayın bak dünkü macda yabancı var vardı mesela

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Dostum yukarda yazdim arda Guler'in pozisyonuna bak olmayan penaltıyı hakem vara gidip verdi altında birşey aramayın yerli hakemlerimizede sahip çıkın yabancıların da hata yapabileceğini anlayın bak dünkü macda yabancı var vardı mesela
Penaltıyı Djukuya çalsalar nispeten anlarım. Ama Livaya çalmaları çok tuhaf. Yani Djikunun müdahalesini penaltıya yeterli görmüyorlar ama Liva dokunmadan rakibin kendini yere bırakmasına penaltı diyorlar

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,840
9,941
113
Penaltıyı Djukuya çalsalar nispeten anlarım. Ama Livaya çalmaları çok tuhaf. Yani Djikunun müdahalesini penaltıya yeterli görmüyorlar ama Liva dokunmadan rakibin kendini yere bırakmasına penaltı diyorlar
Dost hakem penaltıyı bana çalsa bile hata hatadir olmuş bitmiş feneri çökertme oparasyonu vs altında birşey aramayın :D Ali Koç denedi olmadı yapcak bişi yok :D
Önümüzdeki dönemde denerse artık U19 la falan bisiler yaparsa yapar :D

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Dost hakem penaltıyı bana çalsa bile hata hatadir olmuş bitmiş feneri çökertme oparasyonu vs altında birşey aramayın :D Ali Koç denedi olmadı yapcak bişi yok :D
Bu hatalar genellikle tek taraflı oluyorsa altında operasyon aranır. Süper kupaya çıkmamanın cezasını kestiler işte bu seferde madem öyle al sana böyle diye

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,958
44,877
113
Ali ligdeki gs macina u19la cikar yine 😁😁 capsiz adi herif.geleli 1 kupa almis oda tr kupasi alabilcegi 2. Kupayi adamlara hediye etti gram beyni yok.ne ise yaradi yaptigin kus beyinli insan?

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,840
9,941
113
Bu hatalar genellikle tek taraflı oluyorsa altında operasyon aranır. Süper kupaya çıkmamanın cezasını kestiler işte bu seferde madem öyle al sana böyle diye
Dost emin ol arastirsan FB lehine dünya hatali işler yapilmisdir sen bir taraftar olarak konuşuyorsun ben ise genelleme yapiyorum

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,352
4,021
113
Ali ligdeki gs macina u19la cikar yine 😁😁 capsiz adi herif.geleli 1 kupa almis oda tr kupasi alabilcegi 2. Kupayi adamlara hediye etti gram beyni yok.ne ise yaradi yaptigin kus beyinli insan?
dünkü konuda ben ali koçu yeriyorum gsli bjkli arkdaşlar ali koç u savunuyordu bunun kime yarararı olduğu ortada

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,352
4,021
113
ali koç yüzünden trnin en büyük takımı rezil rüsva senelerdir

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Dost emin ol arastirsan FB lehine dünya hatali işler yapilmisdir sen bir taraftar olarak konuşuyorsun ben ise genelleme yapiyorum
Bence de esas sen bir taraftar olarak konuşuyorsun dost. Dediğin gibi olsa bu kulüp son 10 yılda en azından 1-2 defa şampiyon olurdu.

Türkiyenin en şikeci kulüpleri açık ara GS ve FB dir. Bunu bir Fenerli olarak söylüyorum. Fakat son yıllarda Galatasarayın lobilicilik faaliyetleri MHK sından tut Federasyonuna, tahkim disiplin üyelerine kadar her yeri sardı. Son yıllarda Fenerin borusu ötemiyor.

ENSTY

'Süper Mario'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,698
8,285
113
Bence de esas sen bir taraftar olarak konuşuyorsun dost. Dediğin gibi olsa bu kulüp son 10 yılda en azından 1-2 defa şampiyon olurdu.

Türkiyenin en şikeci kulüpleri açık ara GS ve FB dir. Bunu bir Fenerli olarak söylüyorum. Fakat son yıllarda Galatasarayın lobilicilik faaliyetleri MHK sından tut Federasyonuna, tahkim disiplin üyelerine kadar her yeri sardı. Son yıllarda Fenerin borusu ötemiyor.
yav hehe

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,840
9,941
113

Dostum bunu açıkladım son 6 sezonda kötü bjk şampiyon oldu yıllar sonra Trabzon şampiyon oldu
Tarihinde ilk defa başakşehir şampiyon oldu sen ne anlatıyor :D

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,840
9,941
113

Sen bide diyosun ki GS 240 milyonluk takım kurmuş ve şampiyonluk yarışında olmasın mı FB son dönemlerde takımı iyice düşürdü ne konferans kaldı ne tr kupası kaldı
Şimdi tek süper lik var

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Sen bide diyosun ki GS 240 milyonluk takım kurmuş ve şampiyonluk yarışında olmasın mı FB son dönemlerde takımı iyice düşürdü ne konferans kaldı ne tr kupası kaldı
Şimdi tek süper lik var
Osuruklu göte çavdarlı ekmek bahane derdi amcam o misal..

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
sen sivası yeneme sonra lobicilik de ambargo dönemine hazır olun bi 10 sene .
O maç özelinde bir durum değil ki. Antalya Galatasaray maçını izlesen anlarsın bu ülkede son yıllarda kimin kollanıp kimin üvey muamelesi gördüğünü