Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Zurnanın Zort Dediği Yerdeyiz

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Sen bide diyosun ki GS 240 milyonluk takım kurmuş ve şampiyonluk yarışında olmasın mı FB son dönemlerde takımı iyice düşürdü ne konferans kaldı ne tr kupası kaldı
Şimdi tek süper lik var
Ben demedim 240 milyon falan karıştırdın sen

ENSTY

'Süper Mario'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,698
8,285
113
O maç özelinde bir durum değil ki. Antalya Galatasaray maçını izlesen anlarsın bu ülkede son yıllarda kimin kollanıp kimin üvey muamelesi gördüğünü
dost bos yapacaksan konuşmayalım gücümüz yetmedi diyemiyorsun yazık size kabullenin bazı seyleri

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
dost bos yapacaksan konuşmayalım gücümüz yetmedi diyemiyorsun yazık size kabullenin bazı seyleri
Ne boş yapacam arkadaş. Gsli oyuncu hakeme 3 defa üst üste F... Of diyor hakem suratını başka yere çeviriyor. Fenerli oyuncu Are you stupid deyince cart kırmızı görüyor. Bu en basit örneği

ENSTY

'Süper Mario'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,698
8,285
113
Ne boş yapacam arkadaş. Gsli oyuncu hakeme 3 defa üst üste F... Of diyor hakem suratını başka yere çeviriyor. Fenerli oyuncu Are you stupid deyince cart kırmızı görüyor. Bu en basit örneği
sen git psikyatriye bi gözük

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
ağlamaya devam edin bi arenaye gelinde size bi futbol dersi vererilm son dakikalarda pen kazanmak nasıl oluyormuş bakalım
Şu ligde çok maça şahit oldum da herhalde Gs Antalya maçı gibi bariz takım kayırıldığı bir maça daha da şahit olamam

iben100

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
435
176
43
ben başlığa taktım. mecazi anlamını geçtim. normalde olay şu: zurnada aradaki seslere benzer sesleri cikarmak icin üst deliklerin altinda tek bir delik daha vardir. ustteki deliklerden üçü veya dördü ile birlikte alttaki bu deligi de basılıp üflenirse zırt diye bir ses cikar. işte hadisenin esasi budur.
zort olsa olsa osuruk olur. sözün doğru kullanımı: "zurnanın zırt dediği yer"

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,840
9,941
113
ben başlığa taktım. mecazi anlamını geçtim. normalde olay şu: zurnada aradaki seslere benzer sesleri cikarmak icin üst deliklerin altinda tek bir delik daha vardir. ustteki deliklerden üçü veya dördü ile birlikte alttaki bu deligi de basılıp üflenirse zırt diye bir ses cikar. işte hadisenin esasi budur.
zort olsa olsa osuruk olur. sözün doğru kullanımı: "zurnanın zırt dediği yer"
Teşekkürler

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Siz dua edin ayağımız takıldı düştük yoksa 40 puan fark yemezdik
Hakem Gs li oyuncu 3 defa F.... Of diyor oyundan atmıyor kafasını çeviriyor, Fenerli topçu are you stupid deyince hakem kınından kılıcını çeker gibi cart kırmızıyı çekiyor diyorum sen psikiatriye gözük diyor bana. Gerçekleri söyleyenler psikiatriye gidiyorlar herhalde

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Hakem Gs li oyuncu 3 defa F.... Of diyor oyundan atmıyor kafasını çeviriyor, Fenerli topçu are you stupid deyince hakem kınından kılıcını çeker gibi cart kırmızıyı çekiyor diyorum sen psikiatriye gözük diyor bana. Gerçekleri söyleyenler psikiatriye gidiyorlar herhalde
Gsnin hakemle kazandığı maç oldukça fazla bence

mhmet02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
589
388
63
Alakası şu. Hakemler de Galatasarayın her yeri sarmış olan bu lobicilik organizasyonundan psikolojik olarak etkileniyor ve eziliyorlar tabi ki. Sivasın uzatmalarda bulduğu penaltı penaltı mı. Rey Manaj topun auta gittiğini anlar anlamaz kendini yere bırakıveriyor. Buna nasıl penaltı çalıyorlar insan kafayı yer

Süper kupaya çıkmamanın cezasını kesiyorlar şimdi de
Nasıl penaltı değil olimpiyakos maçında aynı posizyon var penaltı veriyor top dışarı çıkması değil orda arkada o mğdahleyi yapıyor

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Gsnin hakemle kazandığı maç oldukça fazla bence
Sana samimi bir itirafta bulunayım bir Fenerli olarak. Bu ligin tarihi boyunca açık ara en şikeci kulüpleri GB ve FB kulüpleridir. Bu hep böyle olmuştur. Kimse kimseyi kandırmasın. Fakat son yıllarda Galatasaray futbolla ilgili birçok kurumda lobicilik faaliyetlerini arttırdığı için artık iyice öz evlat muamelesi görmeye başladı. Fenerbahçe de üvey evlat oldu. Mevzu bundan ibaret. Suça ortağız ama pastayı son yıllarda hep GS yiyor. Galatasaraylı arkadaşın teki son 10 yılda hep GS şampiyon olmadı ki arada Trabzon Başakşehir de oldu diyor😁 yok bide 10 da 10 olacaktı

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,840
9,941
113
Sana samimi bir itirafta bulunayım bir Fenerli olarak. Bu ligin tarihi boyunca açık ara en şikeci kulüpleri GB ve FB kulüpleridir. Bu hep böyle olmuştur. Kimse kimseyi kandırmasın. Fakat son yıllarda Galatasaray futbolla ilgili birçok kurumda lobicilik faaliyetlerini arttırdığı için artık iyice öz evlat muamelesi görmeye başladı. Fenerbahçe de üvey evlat oldu. Mevzu bundan ibaret. Suça ortağız ama pastayı son yıllarda hep GS yiyor. Arkadaşın teki son 10 yılda hep GS şampiyon olmadı ki arada Trabzon Başakşehir de oldu diyor😁 yok bide 10 da 10 olacaktı
Boş yapma la