Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1 Litre Benzin 33 TL Eylem Yapan 0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
Yemin ederim Bi savaş çıksa ülkede gidip cephede kendimi feda etmem o kadar soğudum ülkeden ülkeye topladıkları mülteciler gitsin savaşsın derim

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
642
113
Adam diyorki adam gibi konussalar konuyu kilitlemem sende yirtik ondan cikar gibu direkt kufur ediyosun millete ne diyimki sana
Konu kitlense ne olur kitlenmese ne olur bu tarz konular siyasete yönelik ister istemez insanın canı sıkılıyor 1 litre benzin 33 TL nerde görülmüş cahil toplumu oldigu surece mahkumuz tutamıyorum kendimi beni alintilama bu konuda 🤣🤣

Moderatör tarafında düzenlendi:

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,493
2,398
113
Ülkenin meclisi kapalı ana muhalefeti sus pus gariban halk napsın artık herkes kendi köşesinde elinden geldiğince yaşamaya çalışıyor. Bu ülkede muhalefetin cumhurbaşkanı adayı açıklandığı gün bir şeyler koptu, bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak kadar koptu millet ses çıkarıp alternatif aday desteklemek yerine kaybedilmiş bir seçime razı oldu. Bu saatten sonra olacakları yaşayıp razı olmak dışında bir çare yok, aksi şeyler beklemeyin çünkü toplum mühendisliği bu ülkede çok iyi işlendi artık aksi şeyler yapmak, itiraz etmek bizim halka göre değil. Bizim halkımızın en sevdiği şey biat etmek, zaten 2.bir Atatürk beklemelerinden belli. Oysa kendisi bir gün çaresiz kalırsanız kurtarıcı beklemeyin, o kurtarıcı kendiniz olun demiştir.
Usta tamam oy verenler razida muhalefet takimi niye eylem yapmiyo sıkıntı o..

Emere45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,302
1,400
113
Adamlar sahilde ptt de ziraatde hwr yerde varlar bizden fazla ama camide yoklar hani din kardeşiydik demi ama

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Ülkenin meclisi kapalı ana muhalefeti sus pus gariban halk napsın artık herkes kendi köşesinde elinden geldiğince yaşamaya çalışıyor. Bu ülkede muhalefetin cumhurbaşkanı adayı açıklandığı gün bir şeyler koptu, bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak kadar koptu millet ses çıkarıp alternatif aday desteklemek yerine kaybedilmiş bir seçime razı oldu. Bu saatten sonra olacakları yaşayıp razı olmak dışında bir çare yok, aksi şeyler beklemeyin çünkü toplum mühendisliği bu ülkede çok iyi işlendi artık aksi şeyler yapmak, itiraz etmek bizim halka göre değil. Bizim halkımızın en sevdiği şey biat etmek, zaten 2.bir Atatürk beklemelerinden belli. Oysa kendisi bir gün çaresiz kalırsanız kurtarıcı beklemeyin, o kurtarıcı kendiniz olun demiştir.
İki güruhun birbirinden çok bi farkı yok çünkü hocam. Değişim diye 10 yıldır seçimi kaybeden birini lider seçmeye çalıştılar. Bak adam kaybetti hala pişkin pişkin seçim kaybettiysek ne oldu diyor :D Bu bizim son şansımız diyen adam ne olmuş seçim kaybettiysek diyor ya. AKP seçmeni onlara göre neyi hak ediyorsa kendileri de aynı şeyi hak ediyor. Kafa aynı kafa mentalite aynı mentalite takım tutarmış gibi parti tutuyorsunuz diyenler yok kardeşim ince çekilecek oğan çekilecek oylar bölünüyor seçim kaybedilecek tek muhalif parti chp kalmalı kk tek aday olmalı diye bi yerlerini yırttı aylarca. Sorsan demokratlar özgürlükçüler laikler vs vs. ya hani.. Bak şu seçimde bu hükumete kaybedebilecek tek bi isim vardı,gidip onu desteklediler geriye kalan herkesin de önünü kesmeye çalıştılar.

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Bugun benzin litresi 33 tl oldu yarın muhtemelen vede mecburen kademeli olarak herşeye yansıyacak fakat dikkat çeken konu itiraz eden ve eylem yapan insan sayısının sıfır olması ...
Kim itiraz edecek ? Destekleyenler sesini çıkarmıyor … desteklemeyenler ohhh iyi olmuş diyor . Yani şu düzeni bu adam nasıl bir ustalıkla bu hale getirmiş anlamak imkansız .. vallahi bilsem 60 kişi arkamdan gelrcek çıkar meydanlarda bağırırım ama boş celladına aşık bir toplum

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,066
44,116
113
Bu konu acılınca Gecen kahvede Aklıma O delıkanlı Geldi

Kahvede Cay ıcıyorum tabi malum kısının sohbeti Var Birtane 23 25 yasında gencte yanımda duruyor malum kısı yokken soyleydı boyleydi dediler dediler Cocukta kalktı Malum kısı Sksn senı dayı Dedı cıktı Geri Dondu Malum kısı o dayı yetmez Hepinizi sksn Dedi ulan kahkaha Attım cocuk gitti 5 dakka sonra Dayılar ne dedı o oyle diye tartısmaya basladı yanı demem o kı bizim milletimiz iş işten gectıkten sonra tepkı veren bır toplumuz

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Bu konu acılınca Gecen kahvede Aklıma O delıkanlı Geldi

Kahvede Cay ıcıyorum tabi malum kısının sohbeti Var Birtane 23 25 yasında gencte yanımda duruyor malum kısı yokken soyleydı boyleydi dediler dediler Cocukta kalktı Malum kısı Sksn senı dayı Dedı cıktı Geri Dondu Malum kısı o dayı yetmez Hepinizi sksn Dedi ulan kahkaha Attım cocuk gitti 5 dakka sonra Dayılar ne dedı o oyle diye tartısmaya basladım yanı demem o kı bizim milletimiz iş işten gectıkten sonra tepkı veren bır toplumuz
İyi demiş bende diyeyim o malum kişi bunları

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,193
44,462
113
Konu kitlense ne olur kitlenmese ne olur bu tarz konular siyasete yönelik ister istemez insanın canı sıkılıyor 1 litre benzin 33 TL nerde görülmüş mk cahil toplumu oldigu surece zikilmeye mahkumuz tutamıyorum kendimi beni alintilama mk bu konuda 🤣🤣
Ne diye açıklama yapar şimdi biliyomusun? Son sigara zammında çıldırtıcı bi açıklama yapmişti şimdide benzer bi açıklama yapabilir. Son sigara zammıyla ilgili açıklamasını dinlediysen beni anladın sen

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,493
2,398
113
Kim itiraz edecek ? Destekleyenler sesini çıkarmıyor … desteklemeyenler ohhh iyi olmuş diyor . Yani şu düzeni bu adam nasıl bir ustalıkla bu hale getirmiş anlamak imkansız .. vallahi bilsem 60 kişi arkamdan gelrcek çıkar meydanlarda bağırırım ama boş celladına aşık bir toplum
Ben gelirim valla adamlar mercedesle geziyo butun ihtiyaclari bizim paraylavkarsilaniyo millet aç varmi oyle dunya ..

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Ben zamlara karşı değilim şuan ülke o kadar kötü bir hal aldıki bu birtek vergileri arttırarak , kamuda tasarrufa giderek , memurlardan kısarak , gereksiz kamu harcamalarını kapatarak 2 yılda düzelir …. Ama reisi cumhur hazretleri vergiyi arttırıp kamu ve kendisi ile ilgili konularda bol keseden dağıtmaya devam ediyor. Deliricem çıldırıcam artık . En büyük beka sorunu kesinlikle yabancı kaçak göçmenler ülkenin en büyük ve dönülemez sorunu olacak hem aile hem toplum yapısını bpzuyorlar iktidarın niyeti net bellidir türklüğü bitirmek ( aslen kürt olarak yazıyor ve üzülüyorum ) araplaştırmaya çalışıyor buda bop un bir prçası ve savaşmadan ülkeler bunu başardı . Çok değil 10 sene sonra çook büyük sprunlar çıkacak ve halk ayaklanmak istediğinde azınlık olarak kaybetmiş olacağız

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,066
44,116
113
İyi demiş bende diyeyim o malum kişi sksn bunları
Ben artık Bu adamla alakalı tartısmaktan Bıktım oyuzden boyle konulara fazla bırsey demek ıstemıyorum yanı bosu bosuna sinirimiz bozuluyor bu ulke boyle gider yani kıme sorsam batsın diyor gebersin diyor yanı anlamıyorum arkadas bizim gidecek biryerimiz Yok birseyler yapılması gerekıyor birtane adam dinlemıstım yılbasına kadar benzinin litre fiyatı 40 gecicek dedi orayada kalmıcak yakında 40 olur gene ses cıkarılmaz

benzin zam olayını hafife alan bazı arkadaslar Var da içtigin damacana bile o yakıtla Gelioo yakıta zam gelıpde evıne gelen damacananın fiyatı aynı kalıcak degil o arkadaslara soyluyorum bunu

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Bu millet hakkediyor beter olsunlar, arada biz de kaynıyoruz ak çocukları yüzünden

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Ben artık Bu adamla alakalı tartısmaktan Bıktım oyuzden boyle konulara fazla bırsey demek ıstemıyorum yanı bosu bosuna sinirimiz bozuluyor bu ulke boyle gider yani kıme sorsam batsın diyor gebersin diyor yanı anlamıyorum arkadas bizim gidecek biryerimiz Yok birseyler yapılması gerekıyor birtane adam dinlemıstım yılbasına kadar benzinin litre fiyatı 40 gecicek dedi orayada kalmıcak yakında 40 olur gene ses cıkarılmaz

benzin zam olayını hafife alan bazı arkadaslar Var da içtigin damacana bile o yakıtla Gelioo yakıta zam gelıpde evıne gelen damacananın fiyatı aynı kalıcak degil o arkadaslara soyluyorum bunu
Ah ah uzakta değil yemekte annemi çağırdım gelin bize diye sofrada benzin zammına küfür ettim . Sanane arabanmı var olan düşünsün dedi . Anadır ses edemedim ama malesef ülkenin yarısı bu kafada bu ğlke cehaletten kaybediyor

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,493
2,398
113
Ben zamlara karşı değilim şuan ülke o kadar kötü bir hal aldıki bu birtek vergileri arttırarak , kamuda tasarrufa giderek , memurlardan kısarak , gereksiz kamu harcamalarını kapatarak 2 yılda düzelir …. Ama reisi cumhur hazretleri vergiyi arttırıp kamu ve kendisi ile ilgili konularda bol keseden dağıtmaya devam ediyor. Deliricem çıldırıcam artık . En büyük beka sorunu kesinlikle yabancı kaçak göçmenler ülkenin en büyük ve dönülemez sorunu olacak hem aile hem toplum yapısını bpzuyorlar iktidarın niyeti net bellidir türklüğü bitirmek ( aslen kürt olarak yazıyor ve üzülüyorum ) araplaştırmaya çalışıyor buda bop un bir prçası ve savaşmadan ülkeler bunu başardı . Çok değil 10 sene sonra çook büyük sprunlar çıkacak ve halk ayaklanmak istediğinde azınlık olarak kaybetmiş olacağız
Kardes onun icin eylem diyorum bu galiba milletin hali nasil diye soruyo yandaki yalakalarda iyi baskanim iyi baskanim diyo halk bi ayaklansa anliycak muhabbeti ..

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,066
44,116
113
Ah ah uzakta değil yemekte annemi çağırdım gelin bize diye sofrada benzin zammına küfür ettim . Sanane arabanmı var olan düşünsün dedi . Anadır ses edemedim ama malesef ülkenin yarısı bu kafada bu ğlke cehaletten kaybediyor
Valla bizim Evde malum kanallar Acamazlar Pederde Validede Kardesimde oyuzden yabancı cevirili kanalları ızletıyorum onalara bazı seylerı gorsunler die Suan malun kısıye karınca bacagı kadar sevmiyorlar

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113

yaw toprağım bu kadar bilincsiz bir topluma bu az bile hepsini sksn hepsini. O arkadaşlarda onun penisini yesin inan umrumda değil artık benimde

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,066
44,116
113
yaw toprağım bu kadar bilincsiz bir topluma bu az bile hepsini sksn hepsini. O arkadaşlarda onun penisini yesin inan umrumda değil artık benimde
Bak Ben kargo İşi yapan bir adamım Zamdan Once Patronla 20 ,22 bandında tartısıyorduk teslim bası fiyatı ıcın suan bana o rakamda kurtarmıyor

Benım suan patrondan yarın istiyecegim Rakam Yeni zamla Beraber 27+5

Yani teslim bası 27 İadee Bası 5 Bakalım yarınneolucak

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Bu seçimde tüm suç kılıçdaroğlunun adam herkezden daha çok tayyipçi beni koydalar başa kazanırdım dikkat edin feto chp ye kaset kumpası kurduktan sonra her seçimde saçma sapan birilerini deneyip kaybettiler seçimi kılıçdaroğlu olmaz diye yalvardı millet yinede gitti girdi seçime 2 seçenek varken adam kaybetmiş hala yüksek py aldık oranımız arttı diyor aklımı yitiricem ortak olmuşlar ülkenin anasını s yorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...