Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1 Litre Benzin 33 TL Eylem Yapan 0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,190
44,461
113
yaw toprağım bu kadar bilincsiz bir topluma bu az bile hepsini sksn hepsini. O arkadaşlarda onun penisini yesin inan umrumda değil artık benimde
Senin esin dostun akraban o partıye oy vermedimi kardeş bu nasıl uslup,? İnsan böyle konuşurum? Benim anamda o partiye oy verdi ne olcak şimdi bi üstteki muhasebe arkadasın anneside o partiye vermiş ne olcak? A düşünün şu lafları ederken ayıp yahu

mustafikri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
396
287
63
siz oy verdiniz dicem herkes ben vermedim dicek lan sen vermedin ben vermedim nerden geldi bu yüzde elli :D

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,601
5,134
113
Bu ekonomik sartlarda bide kumar bagimliligiyla valla iyi ayakta duruyoruz. Durumlar borumboktan ote cok cok kotu fakat, ben kumar oynuyorum zaten haybeye kaybediyorum diyip kendimi firenliyorum. Yoksa hic yasancak bi hali kalmadi. Venezuella olma yolunda ilerliyoruz.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,066
44,116
113
Vu konuda B.ka Sarmaya basladı Birazdan cok kısının Kellesi gider Ben kacar

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,066
44,116
113
Bu ekonomik sartlarda bide kumar bagimliligiyla valla iyi ayakta duruyoruz. Durumlar borumboktan ote cok cok kotu fakat, ben kumar oynuyorum zaten haybeye kaybediyorum diyip kendimi firenliyorum. Yoksa hic yasancak bi hali kalmadi. Venezuella olma yolunda ilerliyoruz.
Venezuella durumu toparladı Dostum En azından Adamların petrolleri var Bizim oyle bir sansımız yok yani Kısacası BATTI bu ulke

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Bak Ben kargo İşi yapan bir adamım Zamdan Once Patronla 20 ,22 bandında tartısıyorduk teslim bası fiyatı ıcın suan bana o rakamda kurtarmıyor

Benım suan patrondan yarın istiyecegim Rakam Yeni zamla Beraber 27+5

Yani teslim bası 27 İadee Bası 5 Bakalım yarınneolucak
Patron da müşteriye yansıtacak ne olacak ki ? Yine halkın cebinden çıkacak. olan yine bize oluyor

cyber5757

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
501
430
63
Yürüyün sağlığınız için benzinden banane 😂😂😂😂

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Senin esin dostun akraban o partıye oy vermedimi kardeş bu nasıl uslup,? İnsan böyle konuşurum? Benim anamda o partiye oy verdi ne olcak şimdi bi üstteki muhasebe arkadasın anneside o partiye vermiş ne olcak? A düşünün şu lafları ederken ayıp yahu
Ben benim eşim dostum akrabamin yüzüne söylüyorum sen üstüne alındıysan lafım meclisten dışarı toprağım. Üslubumda kişiden kişiye yada ortamdan ortama değişmiyor. Konu vatan millet konusu, yarın sigara 60 tl olacak o zman sende eşin dostun akrabana sovmeye baslaarsin. Durumun vahamiyetini anlamayana bir zaman sonra tatlı sözde islemiyor. Ynede kusura bakma üstüne alındıysan.

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
siz oy verdiniz dicem herkes ben vermedim dicek lan sen vermedin ben vermedim nerden geldi bu yüzde elli :D
Ben çözdüm o konuyu çok basit aslında sandıklardanda belli . Kırsal kesim sosyal medyadan anlamayan bu dünya ile bağlantısnı kesmiş cennetteki yerini garantilrmryr çalışan okul okumamış cahillikten kırılıp iq testinde gorillerle yarışan , allah korkusundan çok kullardan korkan birnkesim var bu ülke çook cahil bırakıldı çok yeni nesilden de umudum yok eğitimin hali ortada çocuklar artık okumak istesede müfredata bakıyorsun tek başarıları memur olmak . Üretmek fizik felsefe sanat imkansız umut yok ben çocuğuma ingilizce dersi verdiriyorum yaşı 10 reşit olana kadar 2 dil öğrensin rn kısa zaman da ülkeden göndericem kurtarsın kenisinide geleceğinide

agce

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,965
537
113
13000000 milyon istilacinin yanina 10000000 daha gelir 5 yil icinde devam TURKiye yuzyilina

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,066
44,116
113
Ben Kemal Geliyorum

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,493
2,398
113
Abi ben kaçıyorum
Vu konuda B.ka Sarmaya basladı Birazdan cok kısının Kellesi gider Ben kacar
Abi ben kaçiyorum ...Nereye ...abi birazdan polis molis gelir bizi kervana bi takarlar gencligimizi alirlar ( kolpaçino ) 😂

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Dost azına sağlıkta vallahi adamda haklı ne diyim ben bakınca utanıyorum üzülüyorum yaza yaza doldurmak istiyorum ama artık neye nasıl tepki vereceğimi şaşırdım . Oh iyi olmui diyprum aileminde geleceği gidiypr anlatıyorum yapmayın ülke gidiypr diyprum tayyip müslüman diyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...