Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1 Litre Benzin 33 TL Eylem Yapan 0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eschelon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,980
10,620
113
Devlet ülkeyi Avrupa gibi bisiklet cennetine çevirmek için vergilere abanıyor sizlerin düşündüğü şeylere bakın hele. Dış mihraklar sizi.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,066
44,118
113
Abi ben kaçıyorum
Abi ben kaçiyorum ...Nereye ...abi birazdan polis molis gelir bizi kervana bi takarlar gencligimizi alirlar ( kolpaçino ) 😂
İnfaz Cok bende oyuzden Arazi oluyorum :D

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,066
44,118
113
Devlet ülkeyi Avrupa gibi bisiklet cennetine çevirmek için vergilere abanıyor sizlerin düşündüğü şeylere bakın hele. Dış mihraklar sizi.
helal olsun Dayı Bizide al yanına :D

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,795
6,971
113
Korkutulmuş, sindirilmiş, kaderci bir toplum malesef bizim toplum. Dünyada eşi benzeri olmayan milletiz malesef. Aç karnını kuru ekmekle doyurup şükreden bir kitle ne yapabilirki

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,204
44,471
113
Ben benim eşim dostum akrabamin yüzüne söylüyorum sen üstüne alındıysan lafım meclisten dışarı toprağım. Üslubumda kişiden kişiye yada ortamdan ortama değişmiyor. Konu vatan millet konusu, yarın sigara 60 tl olacak o zman sende eşin dostun akrabana sovmeye baslaarsin. Durumun vahamiyetini anlamayana bir zaman sonra tatlı sözde islemiyor. Ynede kusura bakma üstüne alındıysan.
Ben sövmem sövemem çunkü ben diğer partiyedr oy verdim oda suyu bedava yapıcam diyip seçimi kazanınca suya%100 zam yapdı 6 defa meclisten dönmesine rağmen. Uzun lafın kısası en iyisinin awk valla ben Erbakan'a vercem bidahakine şimdilik fikrim bu. CHP'yi duşundum bi ara ama tv'de izlediğim olaylar artık dudak uçuklattı o yüzden ondan vazgeçtim onlarda az değiller yani ondan medet umuyorsanız hiç ummayın. Erbakanın babası iyiydi belki buda iyi çıkar diğer 2 partiye daha günahımı vermem

Eschelon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,980
10,620
113
Hele durun gençler bunlar daha başlangıç. Pandoranın kutusu açıldı, mızrak çuvala sığmaz oldu. Bugünlere çok şükredeceğiz. Bu daha le -le , LO -LO geride.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,066
44,118
113
Hele durun gençler bunlar daha başlangıç. Pandoranın kutusu açıldı, mızrak çuvala sığmaz oldu. Bugünlere çok şükredeceğiz. Bu daha le -le , LO -LO geride.
dayı 100 betten Bonusa Girde galiba Bolsans

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,204
44,471
113
Dost azına sağlıkta vallahi adamda haklı ne diyim ben bakınca utanıyorum üzülüyorum yaza yaza doldurmak istiyorum ama artık neye nasıl tepki vereceğimi şaşırdım . Oh iyi olmui diyprum aileminde geleceği gidiypr anlatıyorum yapmayın ülke gidiypr diyprum tayyip müslüman diyorlar
Ben eleştiriye bi şey demıyom ki haklızsten ben haksız demedim de küfür işi olayı bozmuş ben bu zamana kadar ne bi takım taraftarına nede bi parti yandaşına küfür etmiş değilim konu az açık kalsaydı millet fikir paylaşirdi hemen sövüyorlar ona benim tepkim

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,496
2,401
113
Bu işin icinde bi dalga varda ben chp olsam kemali öldürürüm yine onu aday olarak cikarmazdim ...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,204
44,471
113
Beyler bu arada başlıkda benzin 33 lira yazılmış nerde 33 lira bilen varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...