Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1 Litre Benzin 33 TL Eylem Yapan 0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Eminenin bileziklerini satarız yine yaşatırız bu ullkeyi

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Bugun benzin litresi 33 tl oldu yarın muhtemelen vede mecburen kademeli olarak herşeye yansıyacak fakat dikkat çeken konu itiraz eden ve eylem yapan insan sayısının sıfır olması ...
Sende sokaklarin yanmasını istiyorsun kardeş hayırdır gelmiş burda insanları galeyana getiriyon derdin varsa çık sokağa

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,206
44,471
113
Sebebi senin musluman olman ..
Daha bikaç sene öncesine kdr bulgarları müslüman bilirdim sonra doğrusunu öğrendim ama ben nasıl bu yanılgıya düştüm acaba diye düşündüm cvp basitmiş TR'deki Bulgar göçmenleri hep muslüman ordan yanılmışız

Eschelon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,980
10,620
113
Sende sokaklarin yanmasını istiyorsun kardeş hayırdır gelmiş burda insanları galeyana getiriyon derdin varsa çık sokağa
Sokağa çıkmak demoktarik bir haktır, bunu neden sokakların yanmasına yoruyorsun? Yani ülkeyi ve halkı soyanlara dur demenin yolu nereden geçiyor, göster de bilelim.

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,496
2,401
113
Insanlarin galiyana gelmemesi zaten sikinti kardesim fiyatlardan haberin varmi senin ..

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,021
3,905
113
kalki istwrse 100tl olsun insanlar memnun mustehaktir

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,206
44,471
113
Sokağa çıkmak demoktarik bir haktır, bunu neden sokakların yanmasına yoruyorsun? Yani ülkeyi ve halkı soyanlara dur demenin yolu nereden geçiyor, göster de bilelim.
Benim için neden ve nasıl olduğunun önemi yok haklıyla yürürüm bidaha gelmiycez bu dünyaya. İyice bokunu çıkardı awk vurun abalıya vurun abalıya asgariye%40 zam yapdı daha maaşı almadan zammı milletfrn fazlasıyla geri aldı Allah belalarını versin

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,206
44,471
113
Onlarıda biz besliyoz gelip bizden ucuza alıp gidiyorlar 🤣
Serhoş merhoş adamlar tüm avrupayı gezebiliyorlar sen çık çıkabilirsen 😁zamanında bizide AB ye almak istemişler bizimkiler girmemiş şimdi de girelim diye yırtınıyorlar. Sanırım ecevit miş kabul etmeyen emin değilim ama böyle bi mevzu var

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,206
44,471
113
Ulan o değilde 1 dk önce ömrümüzden 1 gün daha eksildi ölüme 1 gün daha yaklaştık awk

Eschelon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,980
10,620
113
Çok mu sokağa meraklısın kardeş
Ya arkadaş ekonomi çok iyi goygoyu yapıyorsun. E devlet yardimi başlığı altında devletten para dileniyorsun. Sen hayırdır ya? Madem ekonom iyi neden yardım dileniyorsun. Adamı zorla günaha sokuyorsun gece gece . Ben fazlasıyla hali vakti yerinde bir adamım. Altta kalanın canı çıksın birader, sana her şey iyiyse bana fazlasıyla iyi.

cberkdogdu

✅ 💲💲💲💲💲💲
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,345
6,613
113
Sen kimsin ki konu kapattırıyorsun. Kendin çalıp kendin oynuyon. İddia oynamak bile yasak ülkede, gezdiğin foruma bak. Neyin kafasını yaşıyon

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,624
150,877
113
Eschelon
Nasılsın dost
uzun zamandır gözükmüyorsun
herşey yolunda mı
ekonomi zaten bildiğimiz gibi her gün yükselişte
dolar duracağı yeri bilmez
zamlar duracağı yeri bilmez

Eschelon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,980
10,620
113
Eschelon
Nasılsın dost
uzun zamandır gözükmüyorsun
herşey yolunda mı
ekonomi zaten bildiğimiz gibi her gün yükselişte
dolar duracağı yeri bilmez
zamlar duracağı yeri bilmez
Sagolasın dost, yurtdışında takılmaya devam ediyoruz. Hayat güzel şimdilik şükür. Sen ne durumdasın? İyisindir inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...