Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1 Litre Benzin 33 TL Eylem Yapan 0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Bugun benzin litresi 33 tl oldu yarın muhtemelen vede mecburen kademeli olarak herşeye yansıyacak fakat dikkat çeken konu itiraz eden ve eylem yapan insan sayısının sıfır olması ...
aw 53 tl olmazsa, babadan oğula 60 yıldır işçi sınıfının mücadelesi için sosyalist oluşumlarda toplumsal mücadele veriyorduk, taa ki geçen seçime kadar, artık vazgeçtim, ben o işçi sınıfı için mücadele ederken o işçi sınıfı hala seçim sonrasında koyduk mu diyebiliyorsa benim fifimde bile olmaz, bir vinç fabrikamız birde kuyumcu atölyemiz var, banane aw taş kaynatıp suyunu içsinler, koydular helal olsun

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
liboş oldum artık, en baba liberal benim bundan sonra, yetmez ama evetçiyim, yetim hakkı yiycem, düşene bi tekmede ben vurmazsam şerefsizim, bilmem nerede deprem mi oldu, kamyonla yağmalamaya gitmezsem şerefsizim. Bundan sonra böyle

Amedli2149

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
56
28
Bugun benzin litresi 33 tl oldu yarın muhtemelen vede mecburen kademeli olarak herşeye yansıyacak fakat dikkat çeken konu itiraz eden ve eylem yapan insan sayısının sıfır olması ...
Ne demiş üstad
''Çık cahille Yola gör cehennem neymiş ''

Cehennemi yaşıyoruz ne yazık ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...