Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1 Litre Benzin 33 TL Eylem Yapan 0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,624
150,876
113
Sagolasın dost, yurtdışında takılmaya devam ediyoruz. Hayat güzel şimdilik şükür. Sen ne durumdasın? İyisindir inşallah.
Her halimize şükür
elimizden geldiğince her yerde olmaya çalışıyoruz TC başka ülkeler
yetişmeye yetiştirmeye çalışıyoruz
geçen Batuma geldim sen de en son oralardaymışsın
hala orada mısın bilemiyorum
seni de görecektim
zamanım yoktu yazamadım
umarım işlerin istediğin gibi ilerliyordur

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,395
1,478
113
Eskiden de asgari ücret 500 doların tl karşılığıydı. Gene o şekilde düzenleniyor fakat kira fiyatları çok aşırı derecede yükseldi. Bu en büyük sıkıntıların başını çekiyor. Bu soruna acilen çözüm bulunması gerek. Kiralar çok aşırı fahiş

Eschelon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,980
10,620
113
Valla dostum şuan Batum'dayım. Önceki hafta Özbekistan'daydım. Ama buralara yolun düşerse her zaman beklerim.

İşlerimiz iyi şükür, büyümeye devam ediyoruz. Eğlenmeye de devam ediyoruz:)

Seviliyorsunuz.

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,624
150,876
113
Valla dostum şuan Batum'dayım. Önceki hafta Özbekistan'daydım. Ama buralara yolun düşerse her zaman beklerim.

İşlerimiz iyi şükür, büyümeye devam ediyoruz. Eğlenmeye de devam ediyoruz:)

Seviliyorsunuz.
Teşekkürler dost
emeklerin karşılığını umarım fazlasıyla alıyorsundur
başarının devamını dilerim
gecen güzel olsun
iyi forumlar

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,624
150,876
113
Eskiden de asgari ücret 500 doların tl karşılığıydı. Gene o şekilde düzenleniyor fakat kira fiyatları çok aşırı derecede yükseldi. Bu en büyük sıkıntıların başını çekiyor. Bu soruna acilen çözüm bulunması gerek. Kiralar çok aşırı fahiş
evde tek çalışan olunca geçinilmesi çok zor hal alıyor
kira ödeme elektrik su internet kombi vs derken
ve okuyan çocuk var ise daha da zor
bunların önüne nasıl geçilir aç kalınarak gibi gözüküyor
şuan yaz turizm akar
ama kışın yağmur fırtına olunca bakalım nasıl olacak durumlar ve işler

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,742
5,868
113
Geçimini sağlayamadığı için boşanan çiftler var bunun vebali seçim gecesi konvoy yapanların boynuna zam konusuna gelince her gelen zamda aşırı derece mutlu oluyorum beter olsunlar

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,174
2,269
113
Geçimini sağlayamadığı için boşanan çiftler var bunun vebali seçim gecesi konvoy yapanların boynuna zam konusuna gelince her gelen zamda aşırı derece mutlu oluyorum beter olsunlar
Siyasal islamcılar seçimle felan gitmez kardo 5 yıla bir tiyatro izler geçeriz..

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,742
5,868
113
Siyasal islamcılar seçimle felan gitmez kardo 5 yıla bir tiyatro izler geçeriz..
Bana farketmez kanka herkes kendi ayağına sıkar seçimden önce benim çevremde bana terörist gözüyle bakanlar şimdi yanımda ağlamaya utanıyor yıl sonuna kadar 1 litre benzin minimum 60 lira olacağını düşünüyorum umarım 100 olur

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,174
2,269
113
Bana farketmez kanka herkes kendi ayağına sıkar seçimden önce benim çevremde bana terörist gözüyle bakanlar şimdi yanımda ağlamaya utanıyor yıl sonuna kadar 1 litre benzin minimum 60 lira olacağını düşünüyorum umarım 100 olur
dolar zaten 40 kaadı geçecek bence az bile oluyor..
bir an evvel olsunda arınma gecesi başlasın.. 👊🏼🤩

Dream00

👑 ғᴏʀᴜᴍ ʙᴀʜɪs ʏᴏ̈ɴᴇᴛɪᴍ ᴋᴜʀᴜʟᴜ ᴜ̈ʏᴇsɪ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
239
43
Bugun benzin litresi 33 tl oldu yarın muhtemelen vede mecburen kademeli olarak herşeye yansıyacak fakat dikkat çeken konu itiraz eden ve eylem yapan insan sayısının sıfır olması ...
50 olsun bilader hatta 60 70 olsun bunu yüzde 52 oy verenler istedi bunu kuru soğan ekmek yeriz diyenler istedi.

egelixx10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
803
306
63
Oy verenler biz istedik diye ses çıkaramıyor muhalif kesim (ben) beter olun diye ses çıkartmıyor güle oynaya batan tek ülkeyiz galiba

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,742
5,868
113
dolar zaten 40 kaadı geçecek bence az bile oluyor..
bir an evvel olsunda arınma gecesi başlasın.. 👊🏼🤩

Kırsal kesimlerin sayesinde kazanıyorlar köylerde çoğu kişi gıdanin yarısını tarlasından alıp yiyor o yüzden pek umrumda olmuyor adamların bir de bu son dönemleri kendileri de farkında olduğu için zamları vergilerden yansıtarak herkesi soyup öyle gidecekler ama dediğim gibi ben mutlu oluyorum şuan çevremde cirpinanlari gördükçe

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,174
2,269
113
Kırsal kesimlerin sayesinde kazanıyorlar köylerde çoğu kişi gıdanin yarısını tarlasından alıp yiyor o yüzden pek umrumda olmuyor adamların bir de bu son dönemleri kendileri de farkında olduğu için zamları vergilerden yansıtarak herkesi soyup öyle gidecekler ama dediğim gibi ben mutlu oluyorum şuan çevremde cirpinanlari gördükçe
depremde +400 Bin vatandaş öldü kardo
orda ben ümidimi gömdüm hiç takmıyorum artık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...