Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
la birakin onu bunu. ben zannetmiyorum 1 gunde 4 milyon kisi kredi alsin. 500 bin kisi bile alamaz bu krediyi 1 gunde. bi 10 gun daha bekliyecez bence
Bakana göre bugün başlayacak ödemeler güya ama zor yanı..bu işin altından kalkamazlar..Adam gibi arastrma yapmaları lazım oda kısa sürede zor...Adamlar kredi faizi düşük diye başvuru yapiyir ikametgâh değiştirip tek kişi evde kalıp hane gelirinin düşük gösteren insanlar var

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
sicil bozuklukugu kesinlikle dikkate alınmayacak bu kesin . Hane geliri 5 bin altı her aileden 1 kişi kesin alacak. Biraz geç olur uzun olur süre belki alan alacak gbi görünüyor açık icra muhabbeti de mantıklı geliyor araştırmama göre bu sabah haberde de söyledi açık icra her hane 1 kredi 5 bin altı ödemelerin bugün ödenmesi bekleniyor dedi bekleyip göreceğiz

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
sicil bozuklukugu kesinlikle dikkate alınmayacak bu kesin . Hane geliri 5 bin altı her aileden 1 kişi kesin alacak. Biraz geç olur uzun olur süre belki alan alacak gbi görünüyor açık icra muhabbeti de mantıklı geliyor araştırmama göre bu sabah haberde de söyledi açık icra her hane 1 kredi 5 bin altı ödemelerin bugün ödenmesi bekleniyor dedi bekleyip göreceğiz
Kaynak A haber sabah haberleri

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Annem ve babam Ahaber,sabah gazetesi beyin yikamaya maruz kaldılar..inandiramiyorum hicbirseye:) onlar ne derse doğru beni bile yalancılık ile suçluyorlar, beynimin yıkandığıni söylüyorlar;) o derece maruz kalmışlar..Artık bıraktım doğruları anlatmaya.

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Kara listede olanlara icrası olanlara çıkma ihtimali vermiyorum ben ınslah gerçekten ihtiyacı olan herkese çıkar

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
Öncelikle icralık olma nedeni neden icraya düşürüldüğü bilinmelidir. Bankaların kredi kartı borcu veya krediödemelerinde icra takibi başlatılması durumunda bankalardan kredi almak imkansızdır. Ayrıca sunu da söyleyeyim eğer icran kredi ve kredi kartı değilse ör: Almıs olduğun herhangi bir ürün banka ile bağdaş değilse yani türkcelden cihaz almıştır finansbank gelir kredi sağlamıştır ödememiştir icralık olmustur bu kişi alamıyor icralık sayılıyor evet fakat kişinin türkcel telefon faturası borcu vardır icralık olmustur bu kişi bankalar birliği bbdk ile bir baglaçı yoktur burayı karıştırmayın banka sicil kriterlerini zaten uygulamayacağını sadece temel ihtiyaç kredisi şartları saglanacak diye zaten resmi sayfasında belirtiyor ziraat vakıf halk

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Kaynağın a haber söyleyenin Berat Albayrak olan hiç bir size inanmam icrası olanlar açık dosyası olanlar kkb puanı çok düşük olanlar heveslenmesin isi bilen ziraat bankası genel müdürü o öyle söyledi sadece kkb puanlamasinda biraz esnek davranilacak dedi bırakın su a haberdeki soytarinin cigirtkanligini onlarin yalan agzina yuva yapmış kimsenin umudunu kırmak istemem ama bu kredi icrası açık dosyası olana.asla cikmaz

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
Kaynağın a haber söyleyenin Berat Albayrak olan hiç bir size inanmam icrası olanlar açık dosyası olanlar kkb puanı çok düşük olanlar heveslenmesin isi bilen ziraat bankası genel müdürü o öyle söyledi sadece kkb puanlamasinda biraz esnek davranilacak dedi bırakın su a haberdeki soytarinin cigirtkanligini onlarin yalan agzina yuva yapmış kimsenin umudunu kırmak istemem ama bu kredi icrası açık dosyası olana.asla cikmaz
İcra muhabbetine eyvallah ama kredi sicil puanı dikkate alınmayacağını banka genel müdürü berat Albayrak söyledi dostum takip etmiyor musun bak resmi Twitter sayfalarında var esneklik muhabbeti filan yok öyle birşey sicil dikkate alınmayacak Kesinlikle

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,047
44,105
113
Beyler ziraat basvurdugunuz kredi tutarında bir degişiklık varmı Bı kontrol edermısınız

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
10 bin başvuru yapanların kredi tutarları 5 bine çekildi bu herkeste mi böyle oldu anlayamadım

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,918
6,718
113
Aga versinler de 3 versinler . Cepte kuruş yok ne yapalım

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
Bazılarında kredi tutarı 2 bine 3 bine cekmişler 10 bin talep verdi arkadasım 3 bine cekmişler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...