Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
Beyler olumlu olmumsuz dönüşler başladı 12 de bankalar açıldı sırayla sonuçlandırmaya başladılar . Twitter da adam 10 bin talep vermiş 3 bine cekmişler 1 saat sonra red gelmiş Twitter ziraat bankası resmi sayfasındaki yorumlara bakabilirsiniz

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,866
466
83
Beyler olumlu olmumsuz dönüşler başladı 12 de bankalar açıldı sırayla sonuçlandırmaya başladılar . Twitter da adam 10 bin talep vermiş 3 bine cekmişler 1 saat sonra red gelmiş Twitter ziraat bankası resmi sayfasındaki yorumlara bakabilirsiniz
10 binden 3 e cekmisler o da red mi olmus

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
10 binden 3 e cekmisler o da red mi olmus
Evet öyle yazmış adam isyan ediyor Twitter da ziraat resmi sayfasında bi kaç kişiye olumlu olumsuz dönüş yapılmaya başladı icrası olup da 5 bin onaylanan da var . Ya arkadaş harbi mercimek çorbası oldu bu iş ya bu ne karışıklık ya şaka gibi ya

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,393
4,388
113
Vakıfbank başvurdum ben nerden nerden bakılıyor hesabım mobil bankacılık falan var ama bulamadım

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
valla bnim bnkda hesabim yok . acik takil icralik durumdayok. nasil gonderim yapacaklar acba subeye cagirirlarmiki

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,656
2,644
113
1 tane icra dosyam yok, kredi kartı borcum yok. 10.000 den 3 bine düşmüş, yatırsınlar o parayı gidip bankada yüzlerine carpicam

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Genel sorun yoktur 5 ile 10 k dediler 3 k da komik bir meblag neyse calmaktan bize para bulamadılar yine ac kalmaktan 3 k da iyidir

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
3000 para mi millet 10000 almayı düşünüyor sağa sola borcu kapatiyim diye 10 gün oldu bekliyoruz pazartesi ise baslyacaktik 1 ay uzatilar ondan sonra stres başlıyor.

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Bende başvurmuştum bilgileriniz eksik dedi msj geldi Vakıfbank :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...