Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Halkbanka sında çalışan bir arkasim var bugün görüştüm şuan hepsi toplanıyor diyor olumlu olumsuz kimseye dönüs yapılmadı talep çok diyor.

twoface

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
114
43
aha bi deli de bu sadece Halkbank'ta 23 milyon kişi krediye başvuru yapmış diyor kardeş Türkiye nüfusunda 35 milyon sadece 18 yaş altı ve 60 yaş üstü zaten geriye 50 milyon kalıyor başvuru Halkbank'ta 23 milyon olduğuna göre tüm Türkiye krediye başvurmuş demek ki yorum yapmadan önce beynimizi çok hafif zorlasak güzel olacak ama ...
müneccim boku yemiş gibi bi de kendinden emin emin konuşuyor millet ne cigaralar içiyor usta :D

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
aha bi deli de bu sadece Halkbank'ta 23 milyon kişi krediye başvuru yapmış diyor kardeş Türkiye nüfusunda 35 milyon sadece 18 yaş altı ve 60 yaş üstü zaten geriye 50 milyon kalıyor başvuru Halkbank'ta 23 milyon olduğuna göre tüm Türkiye krediye başvurmuş demek ki yorum yapmadan önce beynimizi çok hafif zorlasak güzel olacak ama ...
ben twiterde ünlü birinin söylemini buraya yazdım deli sensin aslanım klavye karşısında konuşmak oh ne ala adam gibi konuş he ben adam gibi konuşmam diyorsan özele gel :mad:

Linus07

Ow ye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
608
121
43
Bugün bize sms geldi. Ne olumlu ne olumsuz bi anlam çıkaramadık bi bakın ne diyolar. Gerçi bu esnaf kredisi ama

Degerli Musterimiz, Esnaf Destek Kredisi Kapsamindaki kredi basvurunuz Bankamizca isleme alinmistir. Basvuru yogunlugu ve guncel saglik tedbirleri nedeniyle kredi kullandirim islemleri sirayla yapilmaktadir. Sizi en yakin zamanda subemize davet edecegiz. Anlayisiniz icin tesekkur ederiz.

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Yogun ilgi var virüste olunca sonuclari açıklamak istemiyolar parca parca çağıracaklar bankaya bence

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Bugün bize sms geldi. Ne olumlu ne olumsuz bi anlam çıkaramadık bi bakın ne diyolar. Gerçi bu esnaf kredisi ama

Degerli Musterimiz, Esnaf Destek Kredisi Kapsamindaki kredi basvurunuz Bankamizca isleme alinmistir. Basvuru yogunlugu ve guncel saglik tedbirleri nedeniyle kredi kullandirim islemleri sirayla yapilmaktadir. Sizi en yakin zamanda subemize davet edecegiz. Anlayisiniz icin tesekkur ederiz.
OLUMLU BU ARKADASIM .SIRAN GELDIGINDE SUBEYE GEL KULLAN DIYORLAR ... TAM SIYASETCI GIBI CEVAP VERMIS BANKA :):)

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,431
3,986
113
Bence fos çıkacak bu ümit gemisi.Yuzde 90 alamayacak , boşuna umitlenmeyin bence.20 milyon kişi 5 bin çekse 200000000000 yapar.Bunu kaldıramaz kar.Zaten kaldıracak olsa Hepimiz için vs. para toplamalar.Devlet yüzde 80 karşılayacak ne demek ya! Buna inanıyor musunuz gerçekten?? İyi o zaman hadi by!!

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,809
3,070
113
Bilmiyorum ama şimdi 40 gözüktü sanırım red yedik :)

berkayb95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,881
3,302
113
Arkadaşlar 40 olumlu 41 olumsuz diyorsunuz benimkinde de 31 yazıyor .... yedin sen mi demek bu ne demek onu da açıklayın bari. Sayıların şifrelerini bulmuşsunuz ya :D

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
offffffffffff kapattırmayın şu konuyu özelden salavat getirin birbirinize gözünüzü seveyim ya . Daha önce bi kapandı benzer konu birbirimize faydalı olalım özelden girin birbirinize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...