Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
bu kredilerde hayat sigortası oluyo normalde. hayat sigortasindan yanada skntı olabilir diye duşünüyorun

Umtgzr89

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
85
19
8
Dün son 1000 tl mi attım siteye.dedm gireyim koi princese 20 20 bsayım ya herro ya merro.şans yüzüme güldü de 20 bin le çıktım siteden.İlaç gibi geldi.Çekimim de sabah geldi hesaba.işimiz devlete kaldıysa yandık arkadaşlar.Bana da 6 gün oldu krediden ses yok.Neyseki verselerde almam artık.

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
arkadasın olumlu sonucanmıs kredı notu dusuk kara lıstede sms dusn sıgortası var calısıyor halkbankasından gelmıs
arkadasın ıyı trollemıs seni ve bu durumdan ıyı keyf almıştır ... teknolojı turklere yaramadı :)

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
arkadasın ıyı trollemıs seni ve bu durumdan ıyı keyf almıştır ... teknolojı turklere yaramadı :)
heya aynı onay mesajı gıbı yapmıs mersıs no vs herseyı yapmıs uyandırdı bırde uyuyordum ne guzel sabah 7 de yattım

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Adam olanı söylemiş inanmayan develer var.

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
heya aynı onay mesajı gıbı yapmıs mersıs no vs herseyı yapmıs uyandırdı bırde uyuyordum ne guzel sabah 7 de yattım
BEN zamanında ögretmen olan kız arkadasımın tayınını çıkarmıştım :):) tayın gunu bellı oldugunda 3 gun kusmustu bna :)

kadırgalı35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
575
121
43
Bu kadar insanları umutlandırdılar a haber 5000 altı herkes alacak demeye getirdi şu an bir kanal da konuşulmuyor kanalı bırak haber sitelerinde haberi yok cidden yazıklar olsun ücretsiz çıkarıldık cebimde son 10 tl param var sonucu bekliyorum allah bizi bu duruma düşürenlerin cezasını versin başka da birşey demiyorum

Demirer

Üye
Yeni Üye
30
9
8
Dostlar durum sıkıntı. Siyaset peşinde değilim sakın sakın yanlış anlaşılmasın ama iyi yonetilmiyoruz ve ciddi bı açlık sefalet riskiyle karşı karşıyayız. Hani basimizdakiler de sefalet çekse diyeceğim ki lan herkes aynı durumda ama maalesef öyle değil. Belli çevreler yatlar katlar milyarlarla oynarken bizler 10 TL ile ne alsam diye düşünür olduk. Sonumuz hayır olsun

Demirer

Üye
Yeni Üye
30
9
8
10 bin TL krediye ben de başvurdum 6 gündür değerlendiriliyor olarak gözüküyor. Şu durumda eğer devlette para yoksa ki biz biliyoruz ki yok, para basıp dağıtması gerekirdi. Hala icralık olana geliri olmayana kredi yok diyorlar. Çoğu ülke vatandaşına hibe olarak para verirken bizde kredi olarak bile verilmiyor. Sağ sol farketmez halk olarak artık bizii bu sefalete mecbur kılanlardan hesap sormalıyız.

Fartmen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
110
12
18
Bakiniz arkadaşlar çok kolay değil içinde olduğumuz bu süreç,bırakın ülkemizi dünyayı sallıyor,ama insanin zoruna giden ve artık baktigim konu şu,medyaya bakiyosun her taraf güllük gülistanlık mis gibi benim.memlketim kendini bırakıp dünyaya yardım eden bir devlet,ama elini cebine attığında tamamen gercek,1 kg patates 5 tl bir kg soğan 5 tl işsiz 15 milyon,ısteyene kredi diyolar bırak krediyi cevap veren yok,yani gerçekte. Söylenenler keşke doğru olsa çiçek koksa memleketimizin her köşesi,ama nolur bırakın gerçekleri yasayalım yoksa yok umut vermeyin ,en kötüsü bu,insanı hayatta korku hissi tutar,bırakın abi korkalım biz ya...

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
8 inden sonra açıklanacak şu anda hepsi toplanıyor halkbanka ki arkadaş söyledi olunlu sonuçlanan lari gün verip cagiracaklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...