Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Ya ben vakıftan da 5 k basvurmustum onda da mesaj geldi onay mesajı ziraat a da vakıf müşterisi değişim giremedim ziraat a bu hatayı veriyor anlamı değilim

Dogan016

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
100
13
18
Kanka hepsini yaptım olmuyor bilgisayarımda yok pazartesi bankaya giderim artık şimdi alsam zaten şeytana uyar idda oynarım pazartesi borclarımı temizlerim
yalnız olumlu yazıyor olması 5 k cıktı anlamına gelmiyor bende 10k cıktı sandım sözleşme fastına geçince 3k yazıyordu bi sövdüm

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
Vee 12 gune girdik hala degerlendiriyolar 1 yildir ssk yok puanimu bilmiorumda dusuktur aileden sadece babam emekli maasi alio gelir 2bin..sonuc yok...vakifbankta hesap var diye basvrdum ondanda cevap yok...babam ve annemde ziraate basvurdu acaba dedik onlaea cikarmi onlarda degerlendirio yazior..kisaca bana vermicekler belli..ama diger forumlarda maas alan hatta geliru 5binden fazla olup bilerek az yazan puanlari cok yuksek olan ve hatta deneme icin basvuranlara bile verilmis kredi ve isin uzucu tarafi cogu forumda yarin bebegime bez alamicakken rahat insanlara cikmis yazanlar var bu uzucu..maalesef herkese verilmezde yine madur olacak insan cok..boyle olmamaliydi bu is cok yazikIMG_20200412_021553.jpg

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Vee 12 gune girdik hala degerlendiriyolar 1 yildir ssk yok puanimu bilmiorumda dusuktur aileden sadece babam emekli maasi alio gelir 2bin..sonuc yok...vakifbankta hesap var diye basvrdum ondanda cevap yok...babam ve annemde ziraate basvurdu acaba dedik onlaea cikarmi onlarda degerlendirio yazior..kisaca bana vermicekler belli..ama diger forumlarda maas alan hatta geliru 5binden fazla olup bilerek az yazan puanlari cok yuksek olan ve hatta deneme icin basvuranlara bile verilmis kredi ve isin uzucu tarafi cogu forumda yarin bebegime bez alamicakken rahat insanlara cikmis yazanlar var bu uzucu..maalesef herkese verilmezde yine madur olacak insan cok..boyle olmamaliydi bu is cok yazikEkli dosyayı görüntüle 63002
Herkese verilecek kredi rahat olun benim hiç borcum yok icram yok 3500 maaş alıyorum banada cevap vermedi bankada hesabım yok o yüzden olabilir ama herkes alacak bi şekilde istediği tutar olmasada

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
Telefondan başvurdum şimdi halkbanka tuşlama yaparak başvuru yapacağınız tutarı yazın dedi sesli yanıt 10000 olarak yazdım sıfırları karistirmamisimdir inşallah ruhumuz fakir :))

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bir de şu an hep Ziraatten mesaj görüyorum ne Halkbank ne de Vakıfbank'tan daha görmedim kredi için dönüş acaba sırayla mı gidiyorlar bir de mesai saati diye bişe yok galiba kredi tahsis bölümü evden çalışıyor artık demek ki o yüzden kredilere cevaplar geliyor

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
Telefonla arayarak başvuru yapabildim halkbanka 10 bin tl yi yazarken inşallah yanlış tuslamamisimdir:)) 10000 olarak yazdım

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
En kolay halkbankası onaylanırsa eğer şubeye gitmeden direk kullanabiliyorsun vakıf veya ziraat de bu özellik yok

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
Bir de şu an hep Ziraatten mesaj görüyorum ne Halkbank ne de Vakıfbank'tan daha görmedim kredi için dönüş acaba sırayla mı gidiyorlar bir de mesai saati diye bişe yok galiba kredi tahsis bölümü evden çalışıyor artık demek ki o yüzden kredilere cevaplar geliyor
Kanka vakiftan cok var cok fazla hemde forum ismi vermek burda yasaktir belki ama forumdonanim diye biyerde binlerce yorumlu konuyu takip ediorum yuzlerce vakifvar ziratten fazla..halkbank az var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...