Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Çarşbambaya kadar olumlu dönüşler başlar bets10 a fazla yatirmayin. :)))

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
İcralık olup kredi cıkanlar dikkat edin hesapta para oldugunu öğrenirse o yer hesaba bloke koydurur hemen nakit yaPIN derim ne olur ne olmaz

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Bence kimseye red olmayacak ama
2 bin 3 bin verebilirler istediğin tutarı alamazsın. Olsun yinede devletimiz sağolsun hiç böyle bi kampanya yapmayabilirdi.

utkuc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
25
28
İcralık olup kredi cıkanlar dikkat edin hesapta para oldugunu öğrenirse o yer hesaba bloke koydurur hemen nakit yaPIN derim ne olur ne olmaz
30 nisana kadar hiç bir icra takibi yapılamaz yapılan da devam edemez aklinda olsun kardeşim kredini de güle.gule.harca güzel yerlerde ıns

utkuc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
25
28
Kardeş eminmisin benim icra çatır çatır kesiliyor maaştan valla
Evet kesinlikle karar çıktıktan sonraki maaşından alamazlardı eğer ki imzaladigin birşey yok ise ama 30 nisan da bitebilir yani en fazla 1 maaşını da etkiler çok uğraşma demek.isterim.sadece

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Doğru söylüyor arkadaş yalniZ uzatilmazsa 30 Nisan son adliyelerde sadece gerekli ve acil işlemler için aktif icra takibi yasak

utkuc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
25
28
Doğru söylüyor arkadaş yalniZ uzatilmazsa 30 Nisan son adliyelerde sadece gerekli ve acil işlemler için aktif icra takibi yasak
Aynen tutuklu yargılamalar ve şikâyet vs alınıyor.o kadar onun dışında birşey yok

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Anladığım kadarı ile dün bugün genellikle mobil bankacılık subelerini kullanan arkadaşlara ağırlıklı olarak cevap geldi mesaj doğrulama ile yani bu bankalarda hesabı olmayanlara gelen haber çok az takip ettiğim kadari ile sanırım torba yasa ile imzasız hesap ve kart alımı uygulamasına gecilmesinin önü açılacağı için bu grup bekletildi diye düşünüyorum çünkü kabul edildi mecliste ve galiba pazartesi baslicak yoksa 3,700K başvuru da virüs ortamında her subenin önünde 500-1000 kişinin yigilacagini düşünürsek epey sorun olup eleştiri alicaklardi. 3.000 de olsa büyük bir çoğunluk alicak gibi inşallah bu arada şahsi kanaatim benim duyum falan degil

Desstrection

sorarlarsa yok
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,775
1,014
113
Böyle bir mesaj geldi lütfen yardım ..? 5 bin TL kredi başvurdum ... Gelir belgem yokki çalışmıyorum nasıl olucak bu

Ekli dosyalar

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Kardeş onaylanmış daha ne evrakı kredilerde çıkmıyor mu aktar hesabına tarif etmislerdi geride kaldı ben almadim ama

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Yalniz sen hangi kredi ye basvurdun kardeşim yanlış anlama ama sanki temel ihtiyaç kredisi değil normal kredi gibi duruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...