Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
Benimde 1 nisan başvuru numaram 135 le başliyor , baska bi yerden arastirdim bugüne kadar hic 133 134 135 le baslayan basvurular degerlendirilmemis ama bugun sabah bu numara ile baslayan basvurular sonuclandirilmis ama bende hala tık yok
137 le baslıyoo benımkide

Spain's

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
505
125
43
Her aileden bi kisimi alabiliyor? Ben Aldim simdi . Pederde basvuracakmis alabilir mi?

wsado63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
415
31
28
Faturada adresim doğru e devlette eski
Hangisi olacak acaba

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
Valla beyler sürekli bildirim geliyor kardesimde ıssız 6 aydır 5000 başvurdu 1 Nisan'da bu sabah 3000 onaylanmış aynı başvurduk bende 10.000 başvurdum hala değerlendirme diyor ne olcak bilmiyorum benim dosya var kesiliyor maaştan devlette calsiyorum 3.500 yazdım gelire arkadaş benle çalışıyor oda 10.000 başvurdu 3.000 çıkmış oda gelire 5.000 yazmis

sedattegunduz

44
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
259
51
28
Yazılanları okuyorum 1Nisanda başvurdum 134 lerde basvurum sonuçlanmadı TC nin sonuda 8 bir arkadaş yazmıştıda.. Halen değerlendirmede duruyor..Bence bu işin bir matematiği yok.. Kura gibi yazılanlara bakınca

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
Benimde 137 ile başlıyor kardeşim 135 ile baqalim ne olcak görelim kardeşim ikametgah köyde benim değil baqarsin olur olsa dosyayı kapatcam

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
Benim TC sonum 2 yani bide TC gore olsa olsa olurdu

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,433
3,986
113
Birader 10000 e başvurmuş 1500 onay almış ahadsdadd

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Arkadaşlar Vakıfbank'tan başvuru yapmıştım bende 11 gün geçti cevap gelmedi bana şimdi 1 saat 20 dakika sonra müşteri temsilcisine bağlandım aynen söyledikleri şu 5 6 tane kriketere bakiyolarmis Tv'de atıp tutuyolardi devlet 100 de 85 ine kefalet diye öyle bişey yok dedi maas müşterilerine öncelik taniniyomus buarada açıkta kaydı bulunan benim gibi arkadaşlar fazla umitlenmesin müşteri temsilcisinin dediğine göre çıkmaz gibi haberiniz olsun

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
Arkadaşlar Vakıfbank'tan başvuru yapmıştım bende 11 gün geçti cevap gelmedi bana şimdi 1 saat 20 dakika sonra müşteri temsilcisine bağlandım aynen söyledikleri şu 5 6 tane kriketere bakiyolarmis Tv'de atıp tutuyolardi devlet 100 de 85 ine kefalet diye öyle bişey yok dedi maas müşterilerine öncelik taniniyomus buarada açıkta kaydı bulunan benim gibi arkadaşlar fazla umitlenmesin müşteri temsilcisinin dediğine göre çıkmaz gibi haberiniz olsun
burada kactane hicrası olupta 10 bin 5 bin alan var arkadas musteri temsilcileri gene robot gibi soylemıs geciştirmis Seni

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Simdi musteri temsilcisi telesekreter aradi vakifbak krediniz olumlu sonuclandi mobilbankacilik ihtiyac krediniz kullanabilirsiniz dedi(6 tane acikda icram var) simdi nasil kullanacak mobilbankacilik yok bende ne kadar tutar onaylandi onuda bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...