Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
bu bankalar ortak havuza mı çekiyor başvuruları ziraatten başvurmuştum 1 nisanda sonuçlanmayınca lan dedim halktan başvurayım belki daha erken açıklanır diye daha önceki başvurunuz değerlendirme açamasında diyor ama ben sadece ziraatten başvurmuştum ilginç

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
Bakan aciklama yapmis 4 milyon 200 bin kisiden 250 bin kisiye nakitverdik diye artik benim gbi kredi onaylamayanlar bosa beklemesin bugunde bi kac onay daha verip sureci bitirirler bizim basvurularda degerlendiriliyor olarak kalir virus azalinca toptan silerler basvurulari gecmis olsun

kaykay61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
912
203
43
Bakan aciklama yapmis 4 milyon 200 bin kisiden 250 bin kisiye nakitverdik diye artik benim gbi kredi onaylamayanlar bosa beklemesin bugunde bi kac onay daha verip sureci bitirirler bizim basvurularda degerlendiriliyor olarak kalir virus azalinca toptan silerler basvurulari gecmis olsun
Bana Vakıfbank’tan mesaj geldi 2-3 gün önce ne kadar talep ediyorsunuz diye 10.000₺ seçtim cevap gelmedi hala bekliyorum

exa6788

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
56
3
8
Büyük ihtimalee böyle olacak

berkayb95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,881
3,302
113
İşte büyük devlet olmak bu! Karşılıklı ödemeli krediyi bile veremiyor, verdiği kişilere de talep edilen tutarın çok altında veriyor. Selam ve dua ile :)

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Aynen öyle alamayanlara geçmiş olsun bu acık lama geldiyse bitmiştir konu artık red sov başlar

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,694
695
113
Bugün 10k onaylanıp 3k verilen kredim için ziraat bankasını aradığımda talebin çok olduğunu başvuranlara 3k verileceğini söylediler.

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,886
6,687
113
Seve seve vercekler o parayı. Biz sadaka istemiyoruz. Aynı aileden 2 kişi alıyor ama biz alamayacağız öyle mi . Yok öyle bir dünya

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Arkadaşlar şimdi size bi konuda dikat etmeniz gerektiğini söyliyeyim 10.000 kredi aldınız 36 aymı ödeyeceksiniz yoksa ilk 6 ayı ödenmiş gibi 30 aynı ödeyeceksiniz eğer 6 ay sonra 36 ay ödüyecekseniz bu para yaklaşık 3700 gibi bir faiz ediyor ve normal krediden daha çok faiz ödemiş olacaksınız twterdan birkaç kişide gördüm banka 36 ay ödeme yapacaksınız gibi bişeyler söylemiş die okudum bence araştırmanızda fayda var

muratgaziemir

muratgaziemir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
393
72
28
Bence bize vermezler 12 gün oldu başvuralı hala sonuç yok. Yazmış adam 15 saat önce başvurmuş sonuç gelmiş nii ya atladılar ya da kaale almıyorlar. Yarından tezi yok sonucu gelmeyenlere red gelecek. İyi günler dileyecekler. Ben artık takibi bıraktım sıfır umut

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
başvuranın %10una bile veremiyorsan geçmiş olsun senin ekonomine o zaman sanmıyorum 250 bin kişide kalacağını 250k*ortalama 5000 lira verse 2.5 milyar lira yapar ki hiç bişey bu para ve bu geri alacağın bi para dağıtacağın da değil komedi olur dediğim gibi burda kalırsa sayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...