Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Benim teorim şu hiçbir kredi sms ve internetten başvurulan kredi 1 haftada sonuclanmaz maximum 5 dakikada sonuçlanır kredinin 1 1,5 hafta bekletilme suresinde mutabık kalındı gerekçe olarak ta önce bağış toplandı bagistaki miktara ve alınan ek gelirler bozulan bonolar ile devlet bankalarına yapılacak rakam çıkartıldı bu da ortalama 10 15 milyar arası olsa gerek (daha bankalardan hiçbir destek alınmadan çıkartılan rakam bu) daha sonra bankaların bu krediye ne kadar destek verebileceği miktarı üzerinde duruldu bu 3 bankadan da 5 milyar gelse yani 20 milyar gibi bir rakam yapar yani kredi isteyenlerin yüzde 60 ona bu kredi verilmiş olunacak sonra gelelim işin öteki yüzüne bu krediyi cekenler bu parayı 3 senede geri ödeyecek ve 3 sene sonra toplanan bu paralari devlet verdiği destek miktari ne kadarda onu geri alacak yani bankalar burada sadece aracı olarak kullanılmış olacak ve bu bağış altında toplanan paralar da tekrar devlete geri dönmüş olacak yani 1 taşla 2 kuş vurulmuş olacak yani bu bağışla toplanan paralar vatandaşa değil tekrar hükümet nezdinde devlete kalmış olacak artık o paralar da nereye harcanır tekrardan bilinmez yani 3 senelik bir borç verilmiş olacak vatandaşa bence bu çok mantıklı bir teori yoksa bağışların toplanmasının hemen ardından bu kredinin dağıtılmaya başlanması bu kadar tesadüf olamaz inşallah yaniliyorumdur
Tayyibi sevmem ama şuraya gelene kadar iyi yönettiler sadece halka dönük ödemeler olsa iyi olurdu halk maddi olarak sallandı belki faturaları almayabilirdi

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
bn fark edemedım ıcralıklar alacak takıbı olan alacak vs demıyor alamayacakda demıyor net bırsey soylemıyor
Berat Albayrak ın videosunu demiyor evolaydis bir tane daha atmıştı geçen A Haber de bi adam diyordu icra takibi filan etki etmeyecek diyordu :)

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
Berat Albayrak ın videosunu demiyor evolaydis bir tane daha atmıştı geçen A Haber de bi adam diyordu icra takibi filan etki etmeyecek diyordu :)
heheeh o vıdeonun sonrasında yıne cektıler onuda bı ızleyın trollemıs adamlar mılletı

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
attım yorumlarını oku ızlemeden ızlemene gerek kalmaz
a haberi izlemem bunların yüzünden halk tv yi de izlemem ama :) Allah sonumuzu hayr etsin valla ne olacak bu milletin hali kimseyi memnun edemez hiç bir devlet halkını memnun edemez her ülke de şikayetler var ama medya bize olumsuzlukları göstermez işlerine ne geliyorsa onu gösteriyolar. Bu virüsten sonra yeni dünya düzeni filan diyorlar millet türlü türlü teori üretmeye başladı :)

Burak4650

Mutluluğun formülü; “umursamamak.”
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,902
1,666
113
Dostlarim burdan illaki kredi alanlar olacak belki bende dahil sizden ricam bizim paramizi yani türk parasini sitelere kaptirmayin demicen ama kotali oynayin 500 tl üstü ülke ekonomisine zarar verir sonumuz belli degil paranizi tutun 1 lira 1 lira aman diyim nolur aç kalmayin idda yerine gidin camiye bagislayin ben sahsen 50 tl hibe edicem iddaa oynamis gibi dusunsun 50 tlyi bagislasin belki bir gariban doyar sevabina gireriz sadaka ömür uzatir burda dagitacam diyenler camiye garibana yetime bir seyler alsin devlet hazinesini acti para er yada gec devlete gitsin ulke disina degil bende oynicam ama kotali . faizini oynayin ama devletin ana parasina dokunmayin saklayin borcunuz varsa kapatin rahatlayin bilgisayar alin oyun indirin internet cektirin kantir oynayin nasihat vermiyorum ben sadece duygularimi soyledim lutfen degerini bilin alisverisn yapin evinizi doldurun ve disari cikmayin olur mu allah yar ve yardimcimiz olsun.

Farukbey07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,167
4,681
113
10 bin alınca 1000 lirasını kumara hibe edecem hedefim 5 k bakalım :D

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
katar emiri destek olacakmiş bankalara. kredileri cepte bilin:)

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Bendede aynı Vakıfbank hesabım yok sms geldi;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...