Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,866
466
83
Başkan birşey çıktı onay verdim ama sabah uyku sersemi olduğum için okumadım. Giriş yaptığın için gelen bir mesaj sandım.mesajta ne yazıyordu
ya onama mesaji normalde yeni hesap acan uyelere yaparlar onu ama hesabkmiz var zaten tekrsr neden onama mesaji kabul ettirsinler ki bence kredi hesabi acabilirler diye dusunuyorum ama net bisey diyemem yani bekleyip gorecegiz

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,905
6,706
113
ya onama mesaji normalde yeni hesap acan uyelere yaparlar onu ama hesabkmiz var zaten tekrsr neden onama mesaji kabul ettirsinler ki bence kredi hesabi acabilirler diye dusunuyorum ama net bisey diyemem yani bekleyip gorecegiz
Hayırlısı başkan ruhumuz fakir olduğu için 5.000 e başvurduk belki vermezler diye . Inşallah ihtiyacı olana çıkar.

emre5454

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
982
697
93
benim tel kapalı giriş yapamıyorum onu yapmadan kredi cıksada onaylanmaz mı şimdi

Beybolu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,010
300
83
1hafta sonra daha yeni sms geldi ne kadar istediğimizi bunlar demek verse bile 1 ay olur

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,866
466
83
o kadarini bilmiyorum dostum ama gir onayla eger gelmisse

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,866
466
83
o kadarini bilmiyorum dostum ama gir onayla eger gelmisse

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Acıkta icra takibi olanlar alamayacak diye haberlerde konuştular. Umarim çıkar yahu :( hiç ümidim kalmadi artik

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
valla bana onaylanalı tam 1 hafta ama öğrenci olduğum gelırım olmadığı için hala şubeye gitmedim ne diyeceğimi bilmediğim için.

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Hesabı olmayanlar onay gelince nasıl olacak bilgi sahibi olan yokmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...