Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,042
44,102
113
valla pazartesiyi bekliyorum bankalara gidip hesap acicam ben en iyisi internet bankaciligindan takip rtmek
Valla hacı ben ziraat cepten basvurdum 1 nisanda hala beklıyoruz arkadaslara bizden sonra basvurmus onlara okeylenmiş biz hala beklemedeyiz ne hicra borcu var ne kredi nede kredi kartı borcu kkb 1000 lerde bizde onaylamazsa zaten ben bu devletin sistemine...

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Valla hacı ben ziraat cepten basvurdum 1 nisanda hala beklıyoruz arkadaslara bizden sonra basvurmus onlara okeylenmiş biz hala beklemedeyiz ne hicra borcu var ne kredi nede kredi kartı borcu kkb 1000 lerde bizde onaylamazsa zaten ben bu devletin sistemine...
zaten icrası olana ve kkb si ıyı olmayanlara verılıyor :)

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,042
44,102
113

gonghu1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,041
391
83
1 günde onaylandı 10 bin

Lisandrolopez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
271
63
10 gün bekledikten sonra red yedim icra falan yok sadece odedigim krediler var 2 tane kredi kartı var.

iso123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
131
9
18
nerden başvuruluyor lınk bvrmı ben yapamadım

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
3.5 milyon başvuru varmış az değil rakam banka çalışanlarına hak vermemek elde değil isleri zor ufak bi süzgeçten geçip limit belirleniyormuş sırayla gidiyor adamlar tek çatı altındayız önce devletimizin yanında olalım ümidinizi kaybetmeyin inş herkesin yüzü gülecek arkafaşlar saygıyla;

Lisandrolopez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
271
63
3.5 milyon başvuru varmış az değil rakam banka çalışanlarına hak vermemek elde değil isleri zor ufak bi süzgeçten geçip limit belirleniyormuş sırayla gidiyor adamlar tek çatı altındayız önce devletimizin yanında olalım ümidinizi kaybetmeyin inş herkesin yüzü gülecek arkafaşlar saygıyla;
Toplanan bağışları kredi olarak mı veriyorlar acaba.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,042
44,102
113
29 mu azmış :) gülüyorum ama kusura bakma
Valla hacı gülünecek durumda bende soyluyom lavugada anlamıyor ama boylelerine verir aslında boylelerine vermıcen adam odemıcek catır cutur yiyecek yigenimde olsa boyle lavuklar alacağına ihtiyacı olanlar alsın yigenin kulakları cınlasın ibinenin hahahahaha :)

ronaldo29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
52
28
Hala onaylananan varmı beyler varsa bekleyelim yoksa daha fazla rezillik cekmeyelim en azından kafamız rahatlasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...