Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
merhaba bende 5000 başvurdum 3.000 tl olarak onaylandu bugün ama krediyi kullan yapıyorum olmuyo hata veriyo beyler yardım?

egow35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,286
3,369
113
zıraat 8 nisanda başvurmuştum ama krediyi kullan diyorum olmuyo üzgünüz daha sonra deneyin yazıyo
Mobil uygulamadan giriş yapıyorsan beni unut yapıp yeniden giriş yapmayı dene ?Geçen başka bir bankada benzer durum yaşadım .bu şekilde yaparak çözülmüştü

arafat100

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
272
43
28
Bende 10 bin olarak başvurdum bu sabah onaylandı diye sms geldi . Mobilden giriş yaptım 10 bin olarak gözüküyordu . Krediyi kullan dedim 3 bin cıktı karşıma şaka gibi .

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,553
4,802
113
Cimrinin teki bir adam varmış. oğlu para istemek için gelmiş
çocuk:
-baba bana 50 tl versene demiş
cimri:
-ne?40 tl mi?ne yapacaksın 30 tl yi? 20 tl neyine yetmiyor? al şu 10 ttl yi! deyip cebinden
çıkardığı 5 ttl yi çocuğa uzatır
çocuk:
-baba bana 5 lira yetiyordu böyle yapacağını bildiğim için 50 lira istedim
cimri:
-vay uyanık vay!! sahte para vermesem beni kazıklayacaktı!

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
Beyler bisi sorcam bilen varsa cevaplasın lütfen vakıfbanka başvurdum hesabim yok ama 1 nisanda başvurmuştum başvuru durumunu internetten görebileceğim bi yer varmı? Değerlendirmede yazısını nerde izleyebilirim yani telefonla arasam başvuru durumu söyleniyor mu bide??

Prquerr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
285
169
43
Onaylanan arkadaşlar tcsinin son hanesini söyleyebilir mi ? Tcsinin son hanesine göre mi açıklanıyor acaba

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Arkadaşlar ziraat mobile giremiyorum kartımı kaybettim şifrede yenileyemiyoruz bu mobile girmek için şubeye mi gitmek gerekiyor her türlü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...