Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin TL Vakıfbank Kredi Kararı

JTM

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
151
16
18
karar banada geldi kdk ama süreç nasıl işliyor bilen varmı arkadaslar

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Bilen cevaplasa karar sonrası otomatik mi banka hesaba geçiyor parayı yoksa bankaya gitmek gerekiyor mu
hesabınız yoksa otomatik geçme güvenlik nedeniyle olayı kaldırıldı. hesabı olmayan şubeye mutlaka gidecek

JTM

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
151
16
18
hesap varsa ve yeni tahsis olursa internet yada cep şubeden belge onayıyla alınabilir

bankanın 30 gün cevap süresi var , yani 6 temmuza kadar olumlu yada olumsuz dönüş yapmak zorunda
olumlu olucani sanmıyorum bi umut işte

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
ben 3 mayısta basvuru yaptım kdkya mk bizi atlıyolar heralde 54 gün olmus silah bulsam gidip tarıcam hepsini iyice makaraya vurdular olayı

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Beyler size kötü bi haberim var size gelen yazıyı kısaca acikliim simdi yasa gereği bankalar 30 gün içinde basvuruya cevap vermek zorundalar siz şikayetinizi cevap verilmedigiyle ilgili verdiğiniz için kdk bankalara yazı gönderiyor onlarda size sms atiyolar başvurunuz degerlendirmede diye bu sms bankanın yasal yükümlülüğünü ortadan kaldirmak için atılıyor yani bu resmi yazışmaların tek olayi bu süreci kısaltmıyor anlıyacağınız

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Kdk başburalı 1 ay geçti gelen giden cevap yok
sonuç sorgulama nereden yapılıyor link var mı sorgulama için