Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Arslnnnnn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,015
10,547
113
Çıkanlara hayırlı olsun. Ben umudu kestim artık. 14 unde başvurdum tıķ yok. Maaş bankam halkbankasina 2 sinde başvurdum ondan bile ses yok. Maaş alıyorum kredi kartım var maaş avansım var hepsini düzgün öderim adamlar vermedi kredi.

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
BAYRAM ÖNÜ MILLETI SEVINDIRELIM DEDILER HERHAL.BIR ATAK VAR BANKALARDAN

kyzn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
527
48
28
Hesabi yok ziratte yeni hesapmi acicagiz kardeşim yeni numaramı vericegiz
Aynen kardesim kartsiz islemlerden denedim bu bilgilere ait kredi yoktur gibi birsey dedi sonra subeye gittim bugun hesap actim bankaya kayitli numarayi guncelledim birde mutlaka internet bankaciligi sifresi almak gerekiyor bir kac kisi benim gibiydi hesap actilar ertesi gun paralari hesaba yatti

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
İhtiyaçlarımı gördüm 200 de yatirayim dedim şans yüzümüze güldü 2500 yaptım

mehmetbjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
134
156
43
Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz bugün gittim şubeye ziraat hesap açtım mobilbankacikik şifresini aldım mobilden giriyorum krediyi kullan diyor hata veriyor sürekli su hatayı vermekte en az tanımlı.bir vadesiz veya vadeli hesabınız olmalıdır hesap açmak.icin hesap aç diyorum sonrada şöyle bir hata veriyor gerçekten ben bu işten hiçbir şey anlamadim ya vallahi bunu çözene 50 TL vermek boynumu borcdur yeter artık şu krediyi cekebiliyim

Ekli dosyalar

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz bugün gittim şubeye ziraat hesap açtım mobilbankacikik şifresini aldım mobilden giriyorum krediyi kullan diyor hata veriyor sürekli su hatayı vermekte en az tanımlı.bir vadesiz veya vadeli hesabınız olmalıdır hesap açmak.icin hesap aç diyorum sonrada şöyle bir hata veriyor gerçekten ben bu işten hiçbir şey anlamadim ya vallahi bunu çözene 50 TL vermek boynumu borcdur yeter artık şu krediyi cekebiliyim
Hesabin henuz aktif degil sanirim.gorunuse gore bankada hesabin yok gozukuyor

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
Hesabini yeni actigin icin tanimlanmamis herhalde henuz. Musteri hizmetlerini ara.

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Hesabım gozukuyor var bı tane vadesiz hesabım lakin yeni hesap aç ac diyince o hataları veriyor
neden yenı hesap acıyorsun.kredını mevcut hesaba cek arkadasım ,zaten cekemıyorsan suan kredın sıstemsel olarak acılmamıstır ve 1-2 gune cözulur sıkıntın ve kullanırsın kredını

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Kardeşim zaten onaylayinca krediyi bı hesap aç iraya aktar diyor bende açmaya çalışıyorum hata veriyor
onay vermıyorsa sıstem işte bu hatayı alıp ,şubeye gidip çözenler oldu.şubeye git hesabına aktarsınlar paranı arkadasım netten çözülmüyorsa

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Kardeşim zaten şubeden geliyorum şubede baya uzak git gel artık yapamam şimdide şöyle hata veriyor onaylayinca hesabım.varmi.yokmu bu nasıl.istir bu nasıl.bir sorumsuzluk tür nasıl.bir bankadir bu
SU SEKILDE YAP O ZMN.ŞUBEYI ARA BIREYSELE BAGLAN.ORDAN HALLEDER YETKILI.RAHATSIZIM DE:)

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
20200507_194035-min.jpg 20200507_194055-min.jpg20200507_194120-min (1).jpg

Arkadas milletin sorgulama sayfasinda onaylanmis yazar mesaj gitmez. Bana mesaj geldi, sorgulama sayfasi ayni.
Defalarca yazdim bana cikmasi mucize diye. Kredi puanim 1. Ikametim aile yani gorunuyor hane geliri 7-8 bin. Abim 2 nisanda basvurdu ona msj gitmedi ben 10 nisanda basvurdum msj geldi. Parayi alana kadar inanmiyorum hala alacagima. :)[/ATTACH]

Ekli dosyalar

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Delircem ya 36 37 gün oldu yazıklar olsun ya sonuçlanmadı 25 gün önce aradı bu Vakıfbank olumlu diye hala değerlendiriliyor diye yazıyor ama hala sonuç yok yazıklar olsun bu kadar beklettiler

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Ekli dosyayı görüntüle 68471 Ekli dosyayı görüntüle 68472Ekli dosyayı görüntüle 68473

Arkadas milletin sorgulama sayfasinda onaylanmis yazar mesaj gitmez. Bana mesaj geldi, sorgulama sayfasi ayni.
Defalarca yazdim bana cikmasi mucize diye. Kredi puanim 1. Ikametim aile yani gorunuyor hane geliri 7-8 bin. Abim 2 nisanda basvurdu ona msj gitmedi ben 10 nisanda basvurdum msj geldi. Parayi alana kadar inanmiyorum hala alacagima. :)[/ATTACH]
hangısı dogru soyluyor :)

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Ekli dosyayı görüntüle 68471 Ekli dosyayı görüntüle 68472Ekli dosyayı görüntüle 68473

İCRAN VE TAKIBIN YOPKSA BANKA KREDI YADA KREDI KARTI KAYNAKLI CIKAR ARKADASIM SANADA