Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Eğer 37 gündür bekletiliyom benim gibi bekleyip bu kadar gün sonra red verirlerse onaylamayannin anasını s......

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
icranın boyu onemlı işlevı degıl arkadasım ve icra sebebı bankasal olmalı .bankasal icralılar sıkıntılı
Arkadaşımın varlık yonetımıne devredılmıs borcu var banka tarafından 2 banka. ve 1bankadanda acıkta ıcrası var turkcelede borcu var 7500 onaylandı :)

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Arkadaşımın varlık yonetımıne devredılmıs borcu var banka tarafından 2 banka. ve 1bankadanda acıkta ıcrası var turkcelede borcu var 7500 onaylandı :)
Benim turkcele yapilandirip odedigim borç var 37 gün oldu hala sonuç yok helal olsun 5 10 icrası olup kredi alan arkadaşlara çok şanslılar adamlardaki şansın 100 de 1i yok bende

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
sanslılardan demekkı o.herkesı red etmedıler.o %20 lık alanlarda icrası olanlardan o zmn.cogu kısı red yedı bu noktada cünkü .herkese bu sansı dılıyorum cok alamayan var

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,863
466
83
Benim turkcele yapilandirip odedigim borç var 37 gün oldu hala sonuç yok helal olsun 5 10 icrası olup kredi alan arkadaşlara çok şanslılar adamlardaki şansın 100 de 1i yok bende
dostum beninde turkcele var bankaya yok ama findekste paycell olarak cikiyor turkcell borcu o yuzden bize vermiyor olabilurler

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
dostum beninde turkcele var bankaya yok ama findekste paycell olarak cikiyor turkcell borcu o yuzden bize vermiyor olabilurler
Findekste turkcel borcum yüzünden kredi puanım hesaplanamiyor çıkıyor videolar izledim bazıları diyo Evkur turkcel ile banka borçları arasında fark var diyo banka borcu daha sıkıntılı diyo herkes bişey diyo hangisine inancaz bilmiyom 37 gün oldu

emidine

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
8
18
Mrb arkadaslar bana bugun ziraat den mesaj geldi onaylandi die gelen linke tikladim butun sozlesmeleri onayladim paranjz yarin sabah hesabinzda dedi sms geldikten sonra kullanabikirsinjz dedi hesabim yok .net yapmam lazim bayanim yol bilmem iz bilmem bu konuda bi yardimci olursaniz

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Mrb arkadaslar bana bugun ziraat den mesaj geldi onaylandi die gelen linke tikladim butun sozlesmeleri onayladim paranjz yarin sabah hesabinzda dedi sms geldikten sonra kullanabikirsinjz dedi hesabim yok .net yapmam lazim bayanim yol bilmem iz bilmem bu konuda bi yardimci olursaniz
Sms gelmesini bekleyeceksin şimilik

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Şimdi haklı olma ihtimali var. Hattımı alalı 4 ay oldu. Sürekli AKP tekirdag il baskanlıgından msj geliyor. Muhtemelen eski sahibi uye olmus. Ama ziraate aynı numarayla 2 kere basvurulmuyor sanırım :)
eski hat sahibiyle falan ilgisi olamaz , telefona erişebilir biri olması lazım çünkü başvuru için kod geliyor. aileden biri değilse kesin sizsiniz:)

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
Bir çok soru şikayetvar da var. Ama hic birinde cevap yok. Benim sorunumla ilgili bir suru sorun buldum. Cevaplarını nasıl bulacam bilmiyorum :)

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
eski hat sahibiyle falan ilgisi olamaz , telefona erişebilir biri olması lazım çünkü başvuru için kod geliyor. aileden biri değilse kesin sizsiniz:)
Ya ziraat sayfasından kredi kullanım linki var. Orada hala basvurunuz degerlendirme asamasındadır yazıyor. Mesaj geldi ama orda guncelleme yapılmadı hala. İçime kurt dusurduler gene :)

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Findekste turkcel borcum yüzünden kredi puanım hesaplanamiyor çıkıyor videolar izledim bazıları diyo Evkur turkcel ile banka borçları arasında fark var diyo banka borcu daha sıkıntılı diyo herkes bişey diyo hangisine inancaz bilmiyom 37 gün oldu
turkcell finans findex üyesidir o direk etkiler , evkuru bilmiyorum

emrearas88

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
99
41
18
bu sebepten aldın borca bakmıorlar :) icran yoksa alıyorsun .hayırlı olsun arkadasım
İcran
bu sebepten aldın borca bakmıorlar :) icran yoksa alıyorsun .hayırlı olsun arkadasım
Yanlış bilgi arkadaşım.İcran varsa da alıyorsun.5000 TL altı hane geliri varsa KYK bursu alinmiyorsa kesinlikle alıyorsun.Seni eleştiriyorum ama doğru bilgi vermeni öneririm insanlar burada ki yorumlarda umut arıyor.13 tane açık icraya karşılık bu krediyi almış biri olarak konuşuyorum.

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
İcran

Yanlış bilgi arkadaşım.İcran varsa da alıyorsun.5000 TL altı hane geliri varsa KYK bursu alinmiyorsa kesinlikle alıyorsun.Seni eleştiriyorum ama doğru bilgi vermeni öneririm insanlar burada ki yorumlarda umut arıyor.13 tane açık icraya karşılık bu krediyi almış biri olarak konuşuyorum.
bu mesajımı gormemıssın arkadasım ...

sanslılardan demekkı o.herkesı red etmedıler.o %20 lık alanlarda icrası olanlardan o zmn.cogu kısı red yedı bu noktada cünkü .herkese bu sansı dılıyorum cok alamayan var

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
bu mesajımı gormemıssın arkadasım ...