Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Ekli dosyayı görüntüle 68471 Ekli dosyayı görüntüle 68472Ekli dosyayı görüntüle 68473

Arkadas milletin sorgulama sayfasinda onaylanmis yazar mesaj gitmez. Bana mesaj geldi, sorgulama sayfasi ayni.
Defalarca yazdim bana cikmasi mucize diye. Kredi puanim 1. Ikametim aile yani gorunuyor hane geliri 7-8 bin. Abim 2 nisanda basvurdu ona msj gitmedi ben 10 nisanda basvurdum msj geldi. Parayi alana kadar inanmiyorum hala alacagima. :)[/ATTACH]
Ne mutlu sana.ben bana cikacagina hic inanmiyorum ama bi umut bekliyorum bakalim

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
İCRAN VE TAKIBIN YOPKSA BANKA KREDI YADA KREDI KARTI KAYNAKLI CIKAR ARKADASIM SANADA
İcra takibim yok da hicbir odemem duzenli değil. Yapılandırılmıs kartlarım var. 2-3 aydır odenmemis borclarım var. Toplam borcum maasımın 2 katı :) Azcık disimi sıksam tertemiz olacam da yokoglu yok...

Bu arada basvuru talebim 5,000 TL idi.

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Ekli dosyayı görüntüle 68471 Ekli dosyayı görüntüle 68472Ekli dosyayı görüntüle 68473

Arkadas milletin sorgulama sayfasinda onaylanmis yazar mesaj gitmez. Bana mesaj geldi, sorgulama sayfasi ayni.
Defalarca yazdim bana cikmasi mucize diye. Kredi puanim 1. Ikametim aile yani gorunuyor hane geliri 7-8 bin. Abim 2 nisanda basvurdu ona msj gitmedi ben 10 nisanda basvurdum msj geldi. Parayi alana kadar inanmiyorum hala alacagima. :)[/ATTACH]
hocam sizin tlf numarasıyla başkasıda başvurmuş olmasın , belki aileden

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
hocam sizin tlf numarasıyla başkasıda başvurmuş olmasın , belki aileden
Şimdi haklı olma ihtimali var. Hattımı alalı 4 ay oldu. Sürekli AKP tekirdag il baskanlıgından msj geliyor. Muhtemelen eski sahibi uye olmus. Ama ziraate aynı numarayla 2 kere basvurulmuyor sanırım :)

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
İcra takibim yok da hicbir odemem duzenli değil. Yapılandırılmıs kartlarım var. 2-3 aydır odenmemis borclarım var. Toplam borcum maasımın 2 katı :) Azcık disimi sıksam tertemiz olacam da yokoglu yok...

Bu arada basvuru talebim 5,000 TL idi.
bu sebepten aldın borca bakmıorlar :) icran yoksa alıyorsun .hayırlı olsun arkadasım

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
sevındım senın adna cıkmasına. ama ıyıce b.kunu cıkardılar bir dünya mesaj bekleyen var hala 40 günde sonuclanmazmı basvuru arkadas.
Tesekkurler. Bundan 1 hafta once de yazmıstım. Kredi basvuru talebiniz degerlindiriliyor diye. Ama 1 hafta once DEGERLİ MUSTERİMİZ kredi basvurunuz degerlendiriliyor diye degistirdiler diye. O zaman benle dalga gecmislerdi :) Muhtemelen o gun beni musteri olarak gorduler.

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113

Kardeism bu tlfnu nerden buldun mg ya

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
bu sebepten aldın borca bakmıorlar :) icran yoksa alıyorsun .hayırlı olsun arkadasım
Tesekkurler. Yarın bankaya gidecem. 2 saat sırada beklemeye dayanabilirsem sonucu yazacam. Ama zaten ziraat musterisi olmam lazım. Memleketim kucucuk bir koy ama ziraat atmsi var

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Şimdi haklı olma ihtimali var. Hattımı alalı 4 ay oldu. Sürekli AKP tekirdag il baskanlıgından msj geliyor. Muhtemelen eski sahibi uye olmus. Ama ziraate aynı numarayla 2 kere basvurulmuyor sanırım :)
aynı tc ile olmuyorda tlf konusunda emin değilim , en sağlıklısı yarın şubeye gidin onlar kayıtlı isim ve tc sizinse zaten işlemi başlatırlar uyuşmuyorsa geri gönderirler

qazqaz1834

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
69
138
33
arladaslar basvurunuz degelerlendiriliyodan en yakin subemize basvurunuz bayi nedemek bu vakifbank
Screenshot_2020-05-07-17-27-28-60.png

qazqaz1834

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
69
138
33
ilk zamanlarda basvurunuz degerlendiriliyo diyodu simdi en yakin yakin subemize basvurun diyor bilen varmi onaylandimi demek red mi mi demek