Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Keynessyen

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
32
4
8
Vakifbanktan olumlu olumsuz bir cevap gelmediği halde bugün sorgulama ekranında girmiş olduğunuz bilgilerle eşleşen başvurunuz yoktur diyor. Yeni başvuru yapmak istedigimde başvurunuz vardır diyor böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu acaba

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
İcran

Yanlış bilgi arkadaşım.İcran varsa da alıyorsun.5000 TL altı hane geliri varsa KYK bursu alinmiyorsa kesinlikle alıyorsun.Seni eleştiriyorum ama doğru bilgi vermeni öneririm insanlar burada ki yorumlarda umut arıyor.13 tane açık icraya karşılık bu krediyi almış biri olarak konuşuyorum.
13 tane icran var kredi mı aldın. Çok iyi valla

yawuz123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
570
133
43
İcran

Yanlış bilgi arkadaşım.İcran varsa da alıyorsun.5000 TL altı hane geliri varsa KYK bursu alinmiyorsa kesinlikle alıyorsun.Seni eleştiriyorum ama doğru bilgi vermeni öneririm insanlar burada ki yorumlarda umut arıyor.13 tane açık icraya karşılık bu krediyi almış biri olarak konuşuyorum.
Kesinlikle alıyrsn diye birsey yok kardesmbenm gelirm 5 bin tl nin altında amaVakıfbank vermedi

mnocan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
448
76
28
1 nisanda 3 bankayada başvurdum ilk başvurumu vakıftan yapmıştım sms gelmedi ama başvuru sorgulamada olumsuz geldi

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
1 nisanda 3 bankayada başvurdum ilk başvurumu vakıftan yapmıştım sms gelmedi ama başvuru sorgulamada olumsuz geldi
Bende 2 Nisan'da başvurmuştum ziraat 3 bin verdi 20 gün filan oldu... bugünde vakifa baktım red vermiş...İlk başta almasaydik keşke sonradan basvuranlarin çoğuna 5000 üzeri verdiler.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,043
44,089
113
Bende 2 Nisan'da başvurmuştum ziraat 3 bin verdi 20 gün filan oldu... bugünde vakifa baktım red vermiş...İlk başta almasaydik keşke sonradan basvuranlarin çoğuna 5000 üzeri verdiler.
Dayı ya 13 kendim basvurdum bizzat adama 15 yattı aynı günde cekti halamın ogluna basvurdum oda cekti komsuya basvurdum oda cekti ayı ellerle kendime nisan1 de basvurdum 3 gün once olumlu dediler oyle kaldı Dediler ve sonra birdaha birsey demediler :)

mnocan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
448
76
28
Valla inşallah verirlerde 3 verirler ama umudum kalmadı ziraat müşterisiyim hesabim var ama bakalım

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Valla inşallah verirlerde 3 verirler ama umudum kalmadı ziraat müşterisiyim hesabim var ama bakalım
ZİRAAt veriyor genelde..benim 20 bin borç vardı..banka hesaplarımda e haciz vardı ekside bakiyeler..ziraatten yeni hesap açıp krediyi oraya aktardım 3000 verdiler işte acele ettik yoksa 5000 alırdım diye tahmin ediyorum..En berbattı halkbank hesap bile açtırmıyorlar ne yapcaksnz niye açıyorsunuz diyorlar sanane dedim ya yatırım yapicam diyorum ne kadar kaç altın var diyor .Ulan manyak mısın?o olacak herşeyi anlatayım sana dedim.Kurallar bu şekilde diyor Başlarım kuraliniza bankanıza kalsın açmıyorum hesap dedim çıktım.

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
ZİRAAt veriyor genelde..benim 20 bin borç vardı..banka hesaplarımda e haciz vardı ekside bakiyeler..ziraatten yeni hesap açıp krediyi oraya aktardım 3000 verdiler işte acele ettik yoksa 5000 alırdım diye tahmin ediyorum..En berbattı halkbank hesap bile açtırmıyorlar ne yapcaksnz niye açıyorsunuz diyorlar sanane dedim ya yatırım yapicam diyorum ne kadar kaç altın var diyor .Ulan manyak mısın?o olacak herşeyi anlatayım sana dedim.Kurallar bu şekilde diyor Başlarım kuraliniza bankanıza kalsın açmıyorum hesap dedim çıktım.
Bu replik çok iyi giderdi oraya

kaantsr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
332
46
28
Arkadaşlar ben 20 nisanda başvurdum hâlâ değerlendiriliyor yazıyor hiçbir dönüş yok dün BDDK 'yı aradım biz sonuçlanması için talep oluşturuyoruz dediler ama hâlâ bir hareket yok bize vermeyecekler eşek ölecek de bi tarafı gülecek hesabı

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
32 gün sonra red geldi vakiftan..hic sasirmadim.. sms gelmedi bu arada, sorgulama sayfasindan baktim.

Secim zamani gorusuruz...

lyon28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,181
315
83
Bugün onay gelen varmı beyler

lyon28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,181
315
83
Bana dun aksam 19.02 de geldiydi onay. Ziraat sorgu sayfasinda hala degerlendiriliyor yaziyor. Su an bankanin acilmasini bekliyorum. Hesap actiracagim :)
Usta sen hangi bankadan başvurdun ayın kaçında başvurmuştun ziraat bankasından ayın 4 ünden beri beklıyorum inş banada gelir onay

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
Usta sen hangi bankadan başvurdun ayın kaçında başvurmuştun ziraat bankasından ayın 4 ünden beri beklıyorum inş banada gelir onay
Ben tam hatirlamiyorum da ayin 8 ile 10 u arasi bir zamandi. Insallah gelir. Bana geldiyse inan herkese gelmesi lazim