Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28

Burda bankaya takip ve varlik fonuna takip borcu olanlar alamaz diyor. Yok 30 icrası 30 kredi karti borcu var aldi diyen arkadaş milleti yanlış yönlendirme bizzat kgf nin sitesinde bunlar yazıyor.

mertkucukdoruk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
174
124
43
Kardes belirttim yazıyı okudum esnaf ve öğrenciler hitap ediyor kurumsal kredi riski olanlar yani ticari krediden bahsediyor

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
güzel bir şey yapalım dediler insanların psikolojisi bozuldu nisan1-10 talep toplayıp 15-20si arası toplu yatıracaklardı insanlar neyin ne olduğunu bilsin böyle herkesin kafası karışık

redjohn191

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,264
4,279
113
ben bunların validelerini cimleyim yeni getirdiler bu kuralı

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Kardes belirttim yazıyı okudum esnaf ve öğrenciler hitap ediyor kurumsal kredi riski olanlar yani ticari krediden bahsediyor
Yararlanicinin diye başlayan yerde esnaf falan yazmıyor. Takipli banka veya varlık borcun varsa vermiyecez diyor. Redler gelmeye başlayinca anlarsın.

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
Vakıfbank BASVURU SORGULAMA linkini bilen yazabilir mi ?

mertkucukdoruk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
174
124
43
Yararlanicinin diye başlayan yerde esnaf falan yazmıyor. Takipli banka veya varlık borcun varsa vermiyecez diyor. Redler gelmeye başlayinca anlarsın.
Kardeş senin okuman yazman yokmu virgüle kadar ki cümle bir bütün konuyu iyice araştır öyle paylaş

mertkucukdoruk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
174
124
43
O dediğin kısım şirket için geçerli onuda soyleyim sana

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
3000 onaylanmış.Screenshot_20200413-204451.png yarın sabah hesabınıza aktarılacak diyor ama hesabım yok.Nasil olacak?

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Kardeş senin okuman yazman yokmu virgüle kadar ki cümle bir bütün konuyu iyice araştır öyle paylaş
Kardeş sakatmisin sen. Ne okuma yazması. Orda madde madde hepsi. 2. Maddede esnaf veya şirket falan yazmiyor. Ve bu maddeler daha bugün yeni konuldu.