Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Neyse kimin ihtiyacı var yok bilmiyorum kimseyide kırmak istemiyorum. Ama takipli borcu olana verilmeyecek diyor. Cümle yeniden başliyor orası ayrı bir madde.
Ağacım algı oluşturma takipli makipli açık borcu icrası seneti sepeti olan adamlar çekti cekmeyede devam ediyor sırayla veriliyor bende bekliyorum ve sabrım kalmadı

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Ağacım algı oluşturma takipli makipli açık borcu icrası seneti sepeti olan adamlar çekti cekmeyede devam ediyor sırayla veriliyor bende bekliyorum ve sabrım kalmadı
Hocam bu maddeler bugün eklendi bende onu anlatmaya çalışıyorum. Dün yoktu bu işte bi iş var.

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Gözüme kestirdim krediyi çekince aynı sokakta 2 aileye erzak yardımı yapacam gizlice inş.

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
Su Vakıfbank sorgulama ekranı kredi değerlendirme aşamasında mi sonuç öğrenmek.icin link alablirmiyim

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,863
466
83
krediyi ceken yol almis baksana eskiden nasil hareketliydi buralar bi bize ciimaxi daha bekle babam bekle

brfdrmz

Tek Golden Yatan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,463
1,336
113
şimdi eşimde bende kyk bursu alıyoruz biz faydalanamıycazmı bundan ? bu şart yoktu nerden buldunuz şartı

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28
şimdi eşimde bende kyk bursu alıyoruz biz faydalanamıycazmı bundan ? bu şart yoktu nerden buldunuz şartı
Kardeş esnaf ve kobiler için o şartlar takma kafanı min 3 bin cebinde bana güven cebimde 20tl kaldı gayet emin şekilde hesaba geçmesini bekliyorum sen başvuru yaptinmi bilgilerin doğrumu yat uyu rahat rahat aciliyet yoksa cumaya kadar en gec cebinde paran