Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Kardeş esnaf ve kobiler için o şartlar takma kafanı min 3 bin cebinde bana güven cebimde 20tl kaldı gayet emin şekilde hesaba geçmesini bekliyorum sen başvuru yaptinmi bilgilerin doğrumu yat uyu rahat rahat aciliyet yoksa cumaya kadar en gec cebinde paran
Yahu kyk bursu alan esnaf kobimi olur :)

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Özel Şartlar
  • Kamu Bankalarındaki Sübvansiyonlu Krediler dahil olmak üzere tüm bankalarda açık kurumsal kredi riski olan veya Hazine Kefaletli kredi kullanmış olan Esnaf, Çiftçiler ve Şahıs firmaları ile halihazırda Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından sağlanan burs veya kredi imkanlarından yararlanmaya devam eden öğrenciler kapsam dışındadır.
  • Yararlanıcının açık banka- varlık yönetim şirketi takip kaydı ile açık çek-açık protestolu senedi olmamalıdır.
  • Eşlerden yalnızca biri kullanabilir.

brfdrmz

Tek Golden Yatan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,463
1,336
113
burda öğrenci alan vardı ama

umut6868

♪♫••..❤..••♫♪ Üçkağıtçı üye ♪♫••..❤..••♫♪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,301
432
83
Beyler 10 bine basvurdum 3 bin tl onaylandi ayni sorunu yasayan varmi

brfdrmz

Tek Golden Yatan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,463
1,336
113
ne alaka yani Şimdi saçma anasını satim 4 5 bin hatta 10bin maaş alanların parası gözlerine gelmiyor benle eşimin aldığı 500 liramı bunların gözüne geliyor eğer cidden doğruysa Allah belalarını versin ne diyeyim bir bebeğimiz var rezil rüsva olmuşuz kira elektirik bebeğin bezini alcak doğru dürüst para yok cebimde ne diyim sağolsun devletim

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
41 milyar tl verilmiş diyor. 4.2 başvuran var herkese 10k versen 42milyar tl eder. Şimdide vermemek için madde uydurdu kredi finansmanini bankalara sağlayan kgf ayıptır günahtır. Insallah hepiniz alırsinız.

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28
ne alaka yani Şimdi saçma anasını satim 4 5 bin hatta 10bin maaş alanların parası gözlerine gelmiyor benle eşimin aldığı 500 liramı bunların gözüne geliyor eğer cidden doğruysa Allah belalarını versin ne diyeyim bir bebeğimiz var rezil rüsva olmuşuz kira elektirik bebeğin bezini alcak doğru dürüst para yok cebimde ne diyim sağolsun devletim
Ben alabileceğini düşünüyorum Hala bu yazıya rağmen umudunu yitirme ve inşallah ta alırsın

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
41 milyar tl verilmiş diyor. 4.2 başvuran var herkese 10k versen 42milyar tl eder. Şimdide vermemek için madde uydurdu kredi finansmanini bankalara sağlayan kgf ayıptır günahtır. Insallah hepiniz alırsinız.
bak güzel kardeşim bende evliyim ve bir çocuk var. bende rezilim, emin ol azda olsa verecekler yani 3000 en kötü şartta adamların hazcizlik borcu var onlar bile almış emin ol bizde alacaz ama zaman?

Umtgzr89

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
85
19
8
Şimsi sizi bilgilendireyim biraz.Arkadaşlar 1 nisanda başvuru yapmıştım. Bugün hesabıma geçti. Öncelikle belirteyim vakıfbanktan çıktı kredi.Vakıfbank hesabım yoktu.Dün gece Sms geldi.O sms i tıklayıp bilgilerinizi yazıp hesap açtırıyorsunuz.Hemen açılıyor. Sonra mobil uygulamayı indirmen için bir sms daha geliyor.Smsi tıklayıp mobil uygulamayı da indiriyorsunuz. Size ayrıca bir kullanıcı kodu ve şifre geliyor.Mobil uygulamadan bunları yazıp giriş yaptığınızda adınıza açılmış hesabı göreceksiniz. Daha sonra ihtiyaç kredisi sekmesinden krediye tekrar başvuruyosunuz.Kaç yazarsa yazsın size vereceği miktar 3000. Sonra 3000 i onaylıyorsunuz.Para hemen hesabınıza geçiyor ama blokeli olarak. Ertesi gün sizi arayıp teyit istiyorlar.Onay verirseniz bloke kalkıyor. Ve güle güle harcayın.

umut6868

♪♫••..❤..••♫♪ Üçkağıtçı üye ♪♫••..❤..••♫♪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,301
432
83
Şimsi sizi bilgilendireyim biraz.Arkadaşlar 1 nisanda başvuru yapmıştım. Bugün hesabıma geçti. Öncelikle belirteyim vakıfbanktan çıktı kredi.Vakıfbank hesabım yoktu.Dün gece Sms geldi.O sms i tıklayıp bilgilerinizi yazıp hesap açtırıyorsunuz.Hemen açılıyor. Sonra mobil uygulamayı indirmen için bir sms daha geliyor.Smsi tıklayıp mobil uygulamayı da indiriyorsunuz. Size ayrıca bir kullanıcı kodu ve şifre geliyor.Mobil uygulamadan bunları yazıp giriş yaptığınızda adınıza açılmış hesabı göreceksiniz. Daha sonra ihtiyaç kredisi sekmesinden krediye tekrar başvuruyosunuz.Kaç yazarsa yazsın size vereceği miktar 3000. Sonra 3000 i onaylıyorsunuz.Para hemen hesabınıza geçiyor ama blokeli olarak. Ertesi gün sizi arayıp teyit istiyorlar.Onay verirseniz bloke kalkıyor. Ve güle güle harcayın.
Sadece 1 bankadan alabiliyorsun degilmi 3 bin tlyi birinden alinca digerleri vermiyor

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Ben iş yeri 1 hazirana kadar kapalı.
1100 yetmez bana keşke bende başvursaydım.
Pişman oldum