Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
@Wanda3434 Dostum harfiyen ne söylediğini yazıyorum temel ihtiyaç destek krediniz onaylanmıştır kredinizi internet mobil bankacılık üzerinden kullanabilirsiniz diyor sesli yanıt

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
İsmet kardesim beklemekten baska caremiz yokki zaten cikarsa buyuk bi supriz olur cikmazsada zaten umudu kaybetmistik allah yardimcimiz olsun allaha sukur ben calisiyorum az cok bi gelirim var rabbim işsiz ev gecindiren herkese yarfim etsin borcum var ihtiyacimda var ama vallahide billahide insallah gercekten evine ekmek coluk cocuguna param yok alamiyorum derken ezilen kisilere ciksin insallah bende babayim 2 tane yavrum var ben o alamiyorum demenin nekadar zor oldugunu iyi bilirim hakkimizda hayirlisi olur insallah
en iyi sen anlarsın benim halimi allah razı olsun teşekküe ederim şükredip halimize beklemekden başka bişey gemiyor elimizden

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
@İskorpit az yukarı çık kanka video atmış biri vakıfbankı arayıp başvuru sonucu öğrenmek için sesli yanıt kısmına gelince başvuru sonucumu öğrenmek istiyorum diceksin sesli yanıtta da kredi basvuru sunucunuzu kontrol ediyorum diyor zaten

Tugras34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
167
18
18
Arkadaşlar telefonla aradım şimdi vakıfbankı sesli yanıt sistemiyle başvurunuz onaylanmıştır mobil veya internet bankacılığı ile kredinizi kullanabilirsiniz dedi sesli yanıt acaba sevinebilir miyim cıktı mi kredi yoksa sistemsel hata mı
Bu saatde mı arandin kardeş

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,810
3,070
113
Ben ziraatten başvurdum değerlendirmede, diğer bankalardan da başvurabiliyorsam link paylaşır mısınız?

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
@Tugras34 aranma yok konuşmaların yukarısına çık biri vakıfbankı arayıp sonucunu öğrenmiş bende o şeklide sonucunu ogrendim

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,041
44,100
113
@İskorpit az yukarı çık kanka video atmış biri vakıfbankı arayıp başvuru sonucu öğrenmek için sesli yanıt kısmına gelince başvuru sonucumu öğrenmek istiyorum diceksin sesli yanıtta da kredi basvuru sunucunuzu kontrol ediyorum diyor zaten
şimdi aradım direk sesli yanıt cıktı orada karı temel ihtiyac kredinizi vakıfbak mobil yada internet bankacılıgında nkullana bilirsiniz diyor sımdı herkeze mı boyle deniyor yoksa onaylananlaramı ? @canberk3535

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
O dediğini herkese söylüyor temel ihtiyaç destek kredisi diyorsun sonra başvuru sonucumu öğrenmek istiyorum diyorsun sesli yanıta

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
Başvurunuz onaylandı gibi yanıt duymadıysan yanlış yere giriyorsun veya red edildi diye

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,041
44,100
113
O dediğini herkese söylüyor temel ihtiyaç destek kredisi diyorsun sonra başvuru sonucumu öğrenmek istiyorum diyorsun sesli yanıta
tamamda seslı yanıt degılkı oooo direk baska bı bolume gecıyor sonrada tc istiyor ondan sonrada musteri temsilcisine baglıyor Sesli yanıt yok kkı burada

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
Ben o video atan arkadaşın dediği gibi ilerledim başvurunuz onaylanmıştır mobil veya internet bankacılığı ile kredinizi kullanabilirsiniz dedi sesli yanıt

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,367
1,186
113
Sonucda sesli yanıt müşteri temsilcisi ile konuşmuyorsun ki sekreter yani konusuyor

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,041
44,100
113
@canberk3535 yanı tc den sonra beklıcez ondan sonra telesekreter devreye giricek yanı musterı temsılcısı baglanmıyor yanı degilmi

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
VAKIFBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM BAŞVURUNUZ BULUNMAMAKTADIR DEDİ TEKRAR BAŞVURAYIM DEDİM NETTEN BAŞVURUNUZ VAR DEDİ anlamadım gitti valla