Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
bende 1 nisanda başvuranlardanım...ziraat maaş müşterisiyim icram var..banka kaynaklı..krediden dolayı...başvuru numaram 133 bin ile başlıyor...21 gündür Değerlendiriliyor!!!!ve malesef net bilgi alamıyoruz....

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Bu ziraat benle dalga geçiyo kansızlar hem red mesajı geliyo şimdide müşteri temsilcisi aradı 5 bin tl onaylandı diyo sonra ziraat mobile giriyorum değelendirme diyo kansızlar

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
ziraatbaşvuru durumunda an itibari ile 90 olan rakam şuan 41 e dönmüş tekrar..tek değişen bu...hala değerlendiriliyor

cevoli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
47
28
3 nisan başvuru icra yok puan düşük,maaş müşterisiyim hala degerlendirmede

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
twitterdaa delı gıbı yazıyorum ıktıdara muhalefete hakaret etmeden yazıyorum hazıne bakanlıgı bılgılerınızı verın donus saglayalım yazmıs tırsttım belkı kredı cıkacaktır vermeyın su ıbnenın kredısını derler dıye sız toplu olarak bankaları uyarırsanız yeterlı benım ıcın dedım :)

xerdemx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,068
465
83
Arkadaslar ben 15inde basvurdum Ziraate bugun oglen onaylanmis.İcralik bi durumum yok.Sanirsam bi nebze etkiliyor bu durumlar.İnsallah ihtiyaci olan herkese cikar

cevoli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
47
28
Arkdaş sabah sonu 40 ti,öğlen 42 oldu hemen baktık 30 dk da onaylandi.ayin 15 inde başvurusu...

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
ben dahada bakmayacam artık umudu kestim birdahada ziraate girip bakmayacam

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
13374384 01.04.2020 - 05:57 $Resources:BasvuruSorguItem_Konu_10; $Resources:BasvuruSorguItem_Durum_41;
muhtemelen ilk başvuranlardanım...1 nisan sabahı 05:57 de :))) hala değerlendirmede....red deseler olumsuz deseler...kesip atıcaz bu kredi düşüncesini..ama hergün bir umut....umudumuzu yerlerde sürüyenler utansın ne diyek...

banko1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,140
3,748
113
vakıfbank müşteri temsilcisini aradıım. aranıp onaylandı ve müşteri hizmetlerinde red yanıtları önemli değil önemli olan sms dedi . sms hariçi dikkate almayın dedi çok yoğunluk var dönüş olacak dedi