Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

ibosidan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
246
26
28
100 kişi ile sınırlıydı 20 spin verdi. Acil yazın dedim. Ben aldım 22 TL cıktı sonra çöp oldu

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Arkadaslar kredi basvuru stdusunde degerlendirmedemi yaziyordu degerlendiriliyormu yaziyordu

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Artik vallaha piskolojimiz bozuldu herseyden bi umut bekler olduk :)
Haklisin ama degerlendiriliyor ile degerlendirme asamasindadir arasinda cok fark var :) En az 10 gun oyalar bizi. Gerci ben ayin 7 veya 8 inde filan basvurmustum.

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Aynen öyle ama 1 2 3 de basvuranlara bi gicikliklari var ama anlamadim gecen arkadasa ben soyledim krediyi adam 10 k basvurdu 7 yada 8 idi adam dun 10 k yi aldi bize hala bisey yok:)
Zaten yarinda gelmesse internet bankaciligi da yok. Pazartesiye kadar bekleriz.

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Ben Vakıfbank'tan basvurali 20 gün oldu hala sonuç yok 10 gün önce aradilar olumlu dediler mobilde hala başvurunuz sonuclanmamis değerlendiriliyor yaziyo müşteri hizmetlerini aradım kayıt oluşturdum yok aciliyet kaydı olsuturdum sonuç yok bddkyi 2 defa aradım bi kerede mail attım sonuç yok anlicaginiz sonuç yok oğlu yok

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
21 gündür bekletilir mi...çok saçma ...aklıma tek gelen...bu süreçte vatandaşlara olumsuz geri bildirim yapıp da bizi küçük düşürmeyin demeleridir şahsen....benim herşeyim normal olsa buna değil normal krediye başvurur kullanırıdm...ama bu farklı işte...ihtiyaç sahiplerine verin dediler...ama yinede ihtiyacı olmayanlara çıkıyor..

brfdrmz

Tek Golden Yatan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,463
1,336
113
Diycek kelime bırakmadılar taş kaynatacaz bu gidişle

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
beyler sürekli sorgudan bakıyorum...başvuru sorgu no :41 idi az önce 47 olmuş!!!

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
Bugün size bir sistemden bahsettim neredeyse dayak yiyecektim ben bankacı değilim sadece arkadaşın bankacinin dediğini size aktardım ister bakar ister bakmazsiniz o adamın dayısı kullanmış tamam tebrik ederim tekrar numara başa çekilmiş olabilir bilemiyorum bugün tekrar sordum bana yine araştırdı yanlışlık olmadığını bunlar bankacıların anlaşma site içi mesajları dedi bende araciyim ve yardımda bulunmak istedim bende magdurum arkadaslar tekrar paylaşıyorum belki işinize yarar
  • 41 Değerlendirme
  • 46 Onay süreci
  • 47 Onaylandı
  • 48 Kullanıma sunuldu
  • 49 Kullandırıldı
bu arkadaşın dediğine göre onaylandı...yarın sms gelir diye ümit ediyorumm...

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
eğer şunu da bilin...icralığım vakıfbanktan..zirraat bankasından başvurmuştum 5 bin tl...maaş aldığım banka diye...bana verirlerse...yeşil ışık göründü gibi...herkes alır Allahın izni ile...inş yarın gün içinde güzel haberleri veririm...