Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

mustafa37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
598
490
63
Konuyu okurken içimden dedim ki ulan telefona bakayım belki banada mesa gelmiştir elime aldım teli mesaj geldi :D olumlu sonuclanmıştır diye 5bin tl başvurmuştum 5 bintl gelmiş. Krediyi kullan demediğim sürece onaylamış olmuyorum değil mi ?

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,809
3,070
113
İlk günden beri bekliyoruz adam 10 gün önce başvurmuş onaylanmış demek kİ boşa bekliyoruz

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113
Hala degerlendirmede ahanda şimdi siliyom ziraati artık bakmaktan bıktım sileyimde msj gelirse gelir yoksa salla gitsin verecekleri olsaydı 1 nisandan beri bekletmezlerdi bahaneleri de hazır cok basvuru var dicekler alamıyanlara :)

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Hala degerlendirmede ahanda şimdi siliyom ziraati artık bakmaktan bıktım sileyimde msj gelirse gelir yoksa salla gitsin verecekleri olsaydı 1 nisandan beri bekletmezlerdi bahaneleri de hazır cok basvuru var dicekler alamıyanlara :)
vakıf zıraat ve halkbank oynak hatunlar gıbı ,gosterıyorlar sadece :)

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
bu ask burada bıter ve ben cekıp gıderim

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113
bnka degıl veren kgf kefıllık verırse banka hemen onaylıyor , ne yazıkkı aklımızla dalga gecıyorlar
bunların en iyi yapacakları ıs su olabılırdı 1000 tl yardım parasını kendileri getirdiler yaa insanlara krediyide oyle yapacaklardı onlar belırlıceklerdi yardıma muhtac insanları ozaman kımse bukadar sövmezdi bunlara ama yapmadılar

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Arkadaşlar ziraatten bakınca değerlendiriliyor yazısının sonunda nokta olup olmamis birşey değiştiriyor mu. Bi arkadaşta dün nokta yokmuş şimdi nokta gelmiş ne acaba bu diyip duruyor bilgisi olan var mı:D

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
bunların en iyi yapacakları ıs su olabılırdı 1000 tl yardım parasını kendileri getirdiler yaa insanlara krediyide oyle yapacaklardı onlar belırlıceklerdi yardıma muhtac insanları ozaman kımse bukadar sövmezdi bunlara ama yapmadılar
SİYASETIN BU İŞTE OLMAMASI GEREKIR ,BZI BU DURUMA GETIREN NE YAZIK KI GORUS FARKLILIGININ SUCMUS GIBI GORULMESI FARKLI GORUS SAHIPLERINDE . İHTAYACI OLAN ALSIN SURIYELI GOCMEN OLAN VARSA ODA ALSIN ...

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113
Arkadaşlar ziraatten bakınca değerlendiriliyor yazısının sonunda nokta olup olmamis birşey değiştiriyor mu. Bi arkadaşta dün nokta yokmuş şimdi nokta gelmiş ne acaba bu diyip duruyor bilgisi olan var mı:D
Şimdide noktamı cıktı loooo :)

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113
SİYASETIN BU İŞTE OLMAMASI GEREKIR ,BZI BU DURUMA GETIREN NE YAZIK KI GORUS FARKLILIGININ SUCMUS GIBI GORULMESI FARKLI GORUS SAHIPLERINDE . İHTAYACI OLAN ALSIN SURIYELI GOCMEN OLAN VARSA ODA ALSIN ...
Yok Dayı suriyeli almasın Vayanını satan hain köpekler vatanını satan ınsanları bırde ulkene alıp odullendırıcekmısın

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Yok Dayı suriyeli almasın Vayanını satan hain köpekler vatanını satan ınsanları bırde ulkene alıp odullendırıcekmısın
surıyelı derken benzetme yaptım ,ıhtıyacı olan herkesı desteklesın devlet din,ırk ve millet ayrımı yapmadan .hayat zordur iyilik herkese olmalı .vatan satma noktası uzun bır tartısma konusu ailen cocugun varken ölüme karsı sevdıklerını koruyamadan kalır mısın bu ?

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113
surıyelı derken benzetme yaptım ,ıhtıyacı olan herkesı desteklesın devlet din,ırk ve millet ayrımı yapmadan .hayat zordur iyilik herkese olmalı .vatan satma noktası uzun bır tartısma konusu ailen cocugun varken ölüme karsı sevdıklerını koruyamadan kalır mısın bu ?
Dogru diyorsun Biz Herkezi kendimiz Gibi goruyoruz

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28
Diğer Formlarda 2 Nisan başvuru icralık olanlar bugün onay almış bence umudunuzu kaybetmeyin
Nokta virgül ünlem 40,41,47 gibi saçmalıkları da paylaşmaktan vazgeçin artık
Akli selim yaşını başını almış insan ne böyle işlerle ne sorar uğraşır nede bunlara cvp verir
Yapılacak tek şey çok umut baglamadan ama umudunu tamamen yitirmeden beklemek sabah kalkınca bakın akşam yatarken bakın sabahtan akşama kadar bu krediyi düşünup banka sayfasına bakmayın psikolojinizi daha çok bozmayın 1 aydır çalışıyorum cepte para yok faturalar geldi kredi 20 gündür çıkmadı umrumdami asla değil Yaş 45 geriye kalan 20 yılımı sinir stres yaparak gecirmicem bence sizde öyle yapın bu kadar herşeyi kafaya takmayın yoksa kafayı yersiniz ciksada cikmasada......