Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Ziraatte vodafone faturasi ödedim vodafone daha geçmemiş para müşteri hizmetlerini arayamiyorum direk meşgule atıyor kafayı yiyecem.
Arkadasim dert ettigin seye bak yatirdiysan bitmistir o bazi bankalar mesai saatleri icinde geciyor sirketlerin hesabina takma kafani sabah duser wodafonun hesabina

evrim45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
232
30
28
Arkadasim dert ettigin seye bak yatirdiysan bitmistir o bazi bankalar mesai saatleri icinde geciyor sirketlerin hesabina takma kafani sabah duser wodafonun hesabina
11 senedir kullaniyorum ilk defa böyle birşey yaşadım bugün son gün hat açma ücreti girecek yoksa.

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
11 senedir kullaniyorum ilk defa böyle birşey yaşadım bugün son gün hat açma ücreti girecek yoksa.
Hee ozaman bilmem bende yillardir kullanirim akbank aninda gecer ama ykb ertesi gun mesai disindaysa zirattan hic fatura yatirmadim ama digerlerinde oyle oldugu icin dedim

Mervanc517

Üye
Yeni Üye
11
1
3
Birisi ALLAH RIZASI için yazsın ben halkbank a başvurdum ama başvuru sorgulamada talebiniz veya onaylanan krediniz yok diyor hiç sms gelmedi bana Ama vakıfa başvurmaya çalışıyorum aktif talebiniz var diyor değerlendirmede mi sizce talep

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Birisi ALLAH RIZASI için yazsın ben halkbank a başvurdum ama başvuru sorgulamada talebiniz veya onaylanan krediniz yok diyor hiç sms gelmedi bana Ama vakıfa başvurmaya çalışıyorum aktif talebiniz var diyor değerlendirmede mi sizce talep
Kardesim kimsenin hayalleriyle oynamak istemem bunun icerisinde bende varim cok umutluydum bu krediden ama simdi 0 a dustu umudum bence alan aldi bizede sapi kaldi yarin toplu halde red yemeye hazirlanalim

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Kardesim kimsenin hayalleriyle oynamak istemem bunun icerisinde bende varim cok umutluydum bu krediden ama simdi 0 a dustu umudum bence alan aldi bizede sapi kaldi yarin toplu halde red yemeye hazirlanalim
Ve bugun dikkat ettim birtane kisi kredim onaylandi demedi

Mervanc517

Üye
Yeni Üye
11
1
3
Ağacım red sms i gelse severim olur biter ama böyle mal gibi beklemek adama koyuyor

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Ağacım red sms i gelse severim olur biter ama böyle mal gibi beklemek adama koyuyor
Hepimiz oyle ama yapacak hic biseyimiz yok inanin piskolojim bozuldu 15 gunde bu krediyi 1 kisimi onayliyor evinde oturup bukadarmi zor onaylanmasi 8 zinde 10 da basvuranlarinin onaylanipta 1 de bas vuranlarinki neden sonuclanmadi bu masil bi mantik cozemedim zirt pirt mobil aubeye girip kredi sonucuna bakmaktan kafayi yedim ya versinler red eyvallah diyelim yada onaylasinlar ama yine belirtiyorum yarin icin hazirlikli olun bir tusa basacaklar kalan herkese red cvbi gelecek

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Hepimiz oyle ama yapacak hic biseyimiz yok inanin piskolojim bozuldu 15 gunde bu krediyi 1 kisimi onayliyor evinde oturup bukadarmi zor onaylanmasi 8 zinde 10 da basvuranlarinin onaylanipta 1 de bas vuranlarinki neden sonuclanmadi bu masil bi mantik cozemedim zirt pirt mobil aubeye girip kredi sonucuna bakmaktan kafayi yedim ya versinler red eyvallah diyelim yada onaylasinlar ama yine belirtiyorum yarin icin hazirlikli olun bir tusa basacaklar kalan herkese red cvbi gelecek
Başkan bize haber verdide noldu Vakıfbank telefonda aradı olumlu dediler neymiş şimdi mesaj gelmesi gerekiyomus nasıl bi şanssa mesaj gelenler çekti ben hem arandım olumlu diye bide üstüne mesaj gelecek diye bekliyom bu Vakıfbank'tan basvurduguma bin pişman oldum leş bi bankaymis

sedattegunduz

44
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
259
51
28
cinnete az kaldı...1 nisandan bu yana bekliyorum.değerlendirme lafına uyuz oldum.

muslumbaba

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
54
4
8
benim ziraat hesabı yok kredi ise çıktı nasıl çekicem neler olucak illa gerek varmı hesap açmaya

muslumbaba

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
54
4
8
babam çekicek reis babama çıktı hesabı yok açmasımı lazım yoksa atmden de alabilirmi

Akbal078

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
727
181
43
benim ziraat hesabı yok kredi ise çıktı nasıl çekicem neler olucak illa gerek varmı hesap açmaya
Benimki gece onaylandi dun sozlesmeyi doldurdum sqbah mesaj gelcek cekeceksiniz dendi sabah bankaya hitti ziraat hesap acacaklar yollancak dendi hesap acildi selcuklu diye ama para yok:)