Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,811
3,071
113
Günlerdir sağlıklı günler diliyorlar :)

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
isteseler böyle kötü pr yapamazlardı en sevilmeyen bankalar arasına girdiler

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,789
76,244
113
15 nisanda sicil affı çıkmış bilmiyorum daha önce paylaşıldı mı eğer küçük borçlarınız varsa 1 2 bin tl civarı hem onu ödeyip kurtulmus olursanız(ki para bulabilirseniz) hemde bu krediden yararlanma şansınız artar. Sicili bozuk olupta kredi alamayanları bu yüzden beklettiklerini düşünüyorum. https://www.tbb.org.tr/Content/Upload/Dokuman/7662/TBB_KD_150420.pdf linki bu

efkariyanik

Yeni üye
Yeni Üye
3
0
1
Bende çıkmadı diye kıvranıyordum ama çıkmış vakıfbank da kredi kartı borcum var kredi puanım düşük, bir kere banka dışı icralık oldum dosyayı kapattım, kredi puanım yerlerde 3000tl kredi çıkmış.

efkariyanik

Yeni üye
Yeni Üye
3
0
1
15 nisanda sicil affı çıkmış bilmiyorum daha önce paylaşıldı mı eğer küçük borçlarınız varsa 1 2 bin tl civarı hem onu ödeyip kurtulmus olursanız(ki para bulabilirseniz) hemde bu krediden yararlanma şansınız artar. Sicili bozuk olupta kredi alamayanları bu yüzden beklettiklerini düşünüyorum. https://www.tbb.org.tr/Content/Upload/Dokuman/7662/TBB_KD_150420.pdf linki bu
Dostum şimdi bu kredi ile o kredi kartı borcumu kapatsam sicilim düzelecek mi?

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,789
76,244
113
10 Nisan'da 5000 TL olarak başvurdum hala değerlendirme sicilim temiz KKB 1357
10 bin falan vermeyi düşünüyolar galiba kafayı yememek elde değil
madem sicilin düzgün maasın varsa baska özel banka dene

body82

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
18
18
Ben 5k başvurdum zıraattan 5k aldım Akbank’a borcum vardı 3 aylık daha öncesinde icralık olmuştum verdiler
Icraligi kapatmismiydin. Benim haala açık icralik hacizlik dosyalarim mevcut. Ben umudu kestim. Ama red mesaji bu kadar mi zor da insanlari verem ediyorlar anlamaiyorum..

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Halbank ziraat ve vakif olsrak 3 bankaya basvurdum bugun tekrardan 3 unude denedigimde ziraaat bekleyen basvurunuz var dendi vakif bank ayni sekilde ama halkbank basvuru 2 nisanda yapmama ragmen tekrar olusturdum ve sunu anladim red almisim ki 2 incisini bilgilerimi girerek olusturdum msjda hic gelmedi yaziklar olsun not sms olarak islem yapmistim 3 bankadan

maximkosecki

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
154
26
28
Halbank ziraat ve vakif olsrak 3 bankaya basvurdum bugun tekrardan 3 unude denedigimde ziraaat bekleyen basvurunuz var dendi vakif bank ayni sekilde ama halkbank basvuru 2 nisanda yapmama ragmen tekrar olusturdum ve sunu anladim red almisim ki 2 incisini bilgilerimi girerek olusturdum msjda hic gelmedi yaziklar olsun not sms olarak islem yapmistim 3 bankadan
vakıfbank ve halkbankın linklerini paylaşır mısın?

bysefa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
212
49
28
Merhaba arkadaşlar yorumları okuyorum da bakın icra vs sorun değil vericekler benimde icralık dosyam var çıktı geçen hafta onay verildi pazartesi bankaya gelin dediler herkes onaylanıcak kafanızdan kurmayın evet zaman geçiyor bunuda anlıyorum kendi kendine kurup boş yere kafanızı bunlarla doldurmaniza gerek yok ben 1 Nisan'da vakıf banktan başvuru yaptım onaylandı babamda ziraat bankasından başvurdu aynı tarihte hala bekliyor red mesajlari zaten önceden verildi takılmayın red olsaydı şuana kadar red gelmişti yüzde 85 devlet kefil yüzde 15 kısım bakmaz bankacılar biz bakmıyoruz direk veriyoruz dediler normelde bakmamız gerekiyor kredi puanlarına ama bakmıyoruz devlet kefil olduğu için sistem belli sokağa çıkma yasağı tamamen gelicek insanların en azından cebinde olsun diye borç veriyorlar faizsiz bunu devlet karşılamalı o ayrı bir konu sonuçta bu kadar vergi veriyoruz hep ama 2 gün bize bakamadilar elbet sonuçlanicak biraz sabır sadece ben pazartesi alicam inan hala foruma girip bakıyorum yazılanlara düşünün tüm atmlere geldiğini söylemişti bir arkadasim destek kredisi seçeneği ne kadar doğru bilmiyorum internet banka müşterisi olunmuyor sadece vakıf bankta bazılarına link atılmış bazılarına atılmamış