Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

superben

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
575
87
28
Hocam bu cevabı nasıl alabilirim kaçı tuslamam gerekki
Öncelikle aradığında birşeyler diyors sonra sanırım 2ye basıyoruz Sesli yanıt sistemine aktarıyo rsonrasında bireysel temel ihtiyaç kredisi diyorsun sesli olarak seni zaten sesli olarak yönlendiriyor

banko1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,140
3,748
113
evet bu konuda sayfa 100 e ulaştığında tüm krediler onaylanacakmış hayde :)))))))))

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Arkadaşlar Vakıfbank müşteri hizmetlerini arıyorum 20 dakika olduoldu hala bekliyorum

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Yeter be değerlendiriyor bıktım bu yazıdan redse red yazın olsun bitsin böyle insanların umutlarıyla oynuyolarScreenshot_2020-04-20-21-43-38.png

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Vakıfbank sesli yanıtdan onay alanlar kredilerini kullandimi

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Değerlendiriliyor kelimesini hayatımdan çıkarmak istiyorum

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Arkadaşlar vakıfbank sesli yanıtı aradım ilk açtığında kredinizi kullabilirsiniz diyor herkesemi diyor onu

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Ulan bu vakif ne orsp banka gecen hafta sesli yanit aradi olumlu olarak soyledin dun ben aradi tlf sorguladim buseferde olumsuz sonuclanmistir dedi ...tlf guncelemk icin gittim sby ikamettiniz gorunmuyor dedi guncelleme yapamiyorum haydaa ulan benim ikameti nasil duser megersem karsi komsu yeni tasindilar biz silmis o sinirle geldim verdim coskuyu simdide randvu alacagiz ordada yer yok a girdin z ciktm..

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Ulan bu vakif ne orsp banka gecen hafta sesli yanit aradi olumlu olarak soyledin dun ben aradi tlf sorguladim buseferde olumsuz sonuclanmistir dedi ...tlf guncelemk icin gittim sby ikamettiniz gorunmuyor dedi guncelleme yapamiyorum haydaa ulan benim ikameti nasil duser megersem karsi komsu yeni tasindilar biz silmis o sinirle geldim verdim coskuyu simdide randvu alacagiz ordada yer yok a girdin z ciktm..
Aynısı oldu bana da geçen pazar aradılar sesli yanittan olumlu dedi geçen sesli yanita başvuru sonucumu ogrenmek istiyorum dedim bu seferde olumsuz dedi mobile giriyom basvurnuz hala degerlendrimede yaziyo müşteri hizmetlerini 20 defa aradım kayıt oluşturdum sonra aciliyet kaydı olsuturdum onunda üstünden bi hafta geçti gene dönen olmadı bddkyi aradım şikayet ettim mail attım bddkya gene bankadan dönüş yok bu Vakıfbank çok nalet şerefsiz bi bankaymis

cevoli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
47
28
3 nisan cevap yok,benim umudum kalmadı....

cevoli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
47
28
148 ile başlıyor,oraları geceli çok olmuş....