Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
bende 1 nisanda ziraattan başvurdum..banka kaynaklı icralığım..vakıfa borcum vardı..maaşı ziraatten alıyorum..133 bin ile başlıyor başvurum...hala değerlendirmede....bugün aldığım bilgi genel müdürlük dışında hiçbir ziraat şubesinin bu kredi de yetkisi yokmuş arkadaşlar...20 gündür bekletiyorlar...Ramazan ayına giricez...Ramazan girmeden zaten sokağa çıkma yasağı başlayacak..yarın keşke değerlendirmede olanlara olumlu deyip verseler...eğer bekletip de olumsuz derlerse...hem duymadıkları küfürü ederim..hem de sandık da görüşürüz Allahın izni ile....

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
bu muhabbet kafadan 3 ay sürer bu şekilde sonunda da alan şanslı olacak alamayan ise şanssız. ve bir gün açıklama yapacaklar 4 milyon kişiye ödeme yapıldı diye somuç olarak alamayanların yanına kar kalacak o kadar beklemek..

emrah112134

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
50
13
8
Ben 10 da basvurdum hala degerlendırmede diyor 3 gun once eşime basvurdum 10000 biraz once onaylandı yarın sabah para hesaba aktarılacakmıs

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,193
6,875
113
Bugün size bir sistemden bahsettim neredeyse dayak yiyecektim ben bankacı değilim sadece arkadaşın bankacinin dediğini size aktardım ister bakar ister bakmazsiniz o adamın dayısı kullanmış tamam tebrik ederim tekrar numara başa çekilmiş olabilir bilemiyorum bugün tekrar sordum bana yine araştırdı yanlışlık olmadığını bunlar bankacıların anlaşma site içi mesajları dedi bende araciyim ve yardımda bulunmak istedim bende magdurum arkadaslar tekrar paylaşıyorum belki işinize yarar
  • 41 Değerlendirme
  • 46 Onay süreci
  • 47 Onaylandı
  • 48 Kullanıma sunuldu
  • 49 Kullandırıldı

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
Merak ettiğim şu da var 1 kişi 2 bankaya başvuru yapıp da 2 bankadan da onay alma durumu vs. İle karşılaşan oldu mu hiç çevresinde .

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,040
44,097
113
Bugün size bir sistemden bahsettim neredeyse dayak yiyecektim ben bankacı değilim sadece arkadaşın bankacinin dediğini size aktardım ister bakar ister bakmazsiniz o adamın dayısı kullanmış tamam tebrik ederim tekrar numara başa çekilmiş olabilir bilemiyorum bugün tekrar sordum bana yine araştırdı yanlışlık olmadığını bunlar bankacıların anlaşma site içi mesajları dedi bende araciyim ve yardımda bulunmak istedim bende magdurum arkadaslar tekrar paylaşıyorum belki işinize yarar
  • 41 Değerlendirme
  • 46 Onay süreci
  • 47 Onaylandı
  • 48 Kullanıma sunuldu
  • 49 Kullandırıldı
Şimdide 99 :) enteresan Baska 99 olan varmı

Ekli dosyalar

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,193
6,875
113
O zaman şöyle yapalim dostlar play store dan findeks indirin eğer son hareketlerde böyle birşey yazarsa kgf ye sunulmuştur umut yüksek olur ben bakamıyorum daha sonra deneyin diyor

Ekli dosyalar

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Arkadaşlar cuma gününe kadar sonuçlanabilir diyolar

muratgaziemir

muratgaziemir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
393
72
28
20 gün oldu ne umudu artık yaa :) hala değerlendiriliyor diyor. Valla millet aldı kimi kumara verdi kimi borcunu kapadı. Ben mesela 20 gün oldu. İş bu ki pek ihtiyacımda kalmadı. Sadece meraktan bekliyorum. Fakat ihtiyacı olanlara gerçekten üzülüyorum. Ama Allah büyük. Bunununda hesabı sorulur elbet

Okaaaan

Siyah Beyaz Ölüm Yaşam Beşiktaş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
O zaman şöyle yapalim dostlar play store dan findeks indirin eğer son hareketlerde böyle birşey yazarsa kgf ye sunulmuştur umut yüksek olur ben bakamıyorum daha sonra deneyin diyor
O zaman şöyle diyeyim kardeşim başvuru durumu 47 findeksten bakıyorum adıma hiçbir kredi başvuru talebi yok burada bilgiler çelişiyor sana birşey demiyorum yanlış anlama

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
O zaman şöyle diyeyim kardeşim başvuru durumu 47 findeksten bakıyorum adıma hiçbir kredi başvuru talebi yok burada bilgiler çelişiyor sana birşey demiyorum yanlış anlama
BEN BULAMADIM PCDEN GİRİYORUM BAŞVURULARA NERDEN BAKIYORUZ BENDE FİNDEXSDEYİM ŞİMDİ

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,040
44,097
113
Yahu bos muhabbet yapıyor bu redkit onuda kandırıyorlar o bankacı dedigi eleman

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
bi bankada çalışan kimse yokmu bilgi alabilecek bu kadar insaniz hiç mi tanıdığımız yada akrabamız yok boze bi bilgi verse