Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

ygt4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,929
600
113
Arkadaşlar an itibariyle ziraat onay geldi 5 bin talep etmiştim 5 dakkada mobil bankacılık üzerinden hallettim 4940 tl hesaba yattı 60 tl kesıntı oldu

sametbaba16

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
16
8
Arkdaslar basvuru numarasini nasil ogrencez bama ozelden yada buraya yazan olabilirmi ziraat bankasi

body82

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
18
18
Arkadaşlar an itibariyle ziraat onay geldi 5 bin talep etmiştim 5 dakkada mobil bankacılık üzerinden hallettim 4940 tl hesaba yattı 60 tl kesıntı oldu
Hayirli ugurlu olsun.
Kardeş gule gule kullan.
Icralik kara liste durumun var miydi ? Onaylandigi bilgisini nasil aldin ?

mk25000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
551
67
28
Ziraat Bankası 5000 istedim 3000 bin verdi
2500 tl borcum vardı 300 tl bahigo ya attım 10000 tl yaptım çektim 5 bin artidayim
Çok iyi oldu inşallah herkese çıkar

Tuncay507928

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
437
225
43
arkadaş bendeki sans kimsede yok bir kez daha anlamış oldum kredi onaylandı hrrsey tamam hat değişikliği yaptım sim kart bloke si geldi kimliği kaybettik müşteri değiliz parayı alamiyoruz

poyrik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
235
40
28
Kredim onaylandı denildi bu ekrandada sabah hesabına yatar dedi şubeye gittim sordum daha henüz onaylanmamış dedi bunla ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar önce onaylandı denildi şubeye gittiğimde aldığım cevap farklı bekleyin dediler Screenshot_20200420-135227.jpg

body82

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
18
18
arkadaş bendeki sans kimsede yok bir kez daha anlamış oldum kredi onaylandı hrrsey tamam hat değişikliği yaptım sim kart bloke si geldi kimliği kaybettik müşteri değiliz parayı alamiyoruz
Yav yeterki onaylansin kredi arkadaş.
Kimlikte simkartta hemen halledilir.
Biz napalim. 21 gundur bekliyoz..

ygt4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,929
600
113
Hayirli ugurlu olsun.
Kardeş gule gule kullan.
Icralik kara liste durumun var miydi ? Onaylandigi bilgisini nasil aldin ?
İş bankasına 5 bin kredi 14 bin kredi kartı borcum var güncel olarak türkiyede sigortam fln yok kıbrısda çalışıyorum 2 yıldır icralık durumumda yok onay bilgisi telefonuma mesaj geldi

Kenan300

Yeni üye
Yeni Üye
2
0
1
Krediyi bekleyen arkadaşlar bana da bi şahıs söyledi hala onay gelmeyenlerr aniden toplu red gidecekmiş ayıp ya o kadar sene vergi ver ama devlet sana 3 bin yani bir ay bakamasın içimdeki tüm ülke sevgisi eriyor

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
Krediyi bekleyen arkadaşlar bana da bi şahıs söyledi hala onay gelmeyenlerr aniden toplu red gidecekmiş ayıp ya o kadar sene vergi ver ama devlet sana 3 bin yani bir ay bakamasın içimdeki tüm ülke sevgisi eriyor
Bana da bir şahıs söyledi!!! Şimdi istediğimi yazayım mı!net kesin olmayan bilgileri neden yazarsınız....