Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Erdemon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
674
540
93
Bizimkilere 3er k çıkmış 3 kişi danaya girer gibi sweet bonanzaya 9k alacaklar akşam. 30k falan gelirse tamamlanmış oluyor. Tahminim 500tl verir içine ederler.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,063
44,116
113
Ziraat musteri temsilcisi ile gorustum sms gelicek onun ile atm den cekebilirsin dedi
Sms beklıcen bizim dayıya 15 de onaylandı aynı senın durumun hala Sms beklıyor

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,063
44,116
113
Sms beklıcen bizim dayıya 15 de onaylandı aynı senın durumun hala Sms beklıyor
ziraat diger bankalardan iyi ama bu sms olayını cozemedıler herkez sms beklıyor sacma bırsey arkadasım adamın kredısı onaylandıysa hesabı yoksa hesap actır sen adamın hesabına at sms nedır

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
3 bankaya başvuru yaptım 10 bin 3 bin onaylamis vakıfbank

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,605
851
113
Beyler ben 11 nısanda zıraat ve vakıf başvuru yaptım ıkı taraftanda ne mesaj geldi ne baska bsey zıraat hesabım var hep değerlendirmede yazıyor vakıfta mesaj falan glmedi bgun gttım vakıfbank hesabu actım mesaj gelmemıs idi actım yınede sonra Mobıl bankacılık aktıf ettım az once ıhtıyac kredisi yerinden yenı basvuru yapıyomus gbı denedim ve en sonunda 3 bın tl kredi cıkmıs hesabıma gectı ama dedgım gbı onay mesaj falan gelmedi

Ekli dosyalar

cesurkorkak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,695
1,783
113
Beyler ben 11 nısanda zıraat ve vakıf başvuru yaptım ıkı taraftanda ne mesaj geldi ne baska bsey zıraat hesabım var hep değerlendirmede yazıyor vakıfta mesaj falan glmedi bgun gttım vakıfbank hesabu actım mesaj gelmemıs idi actım yınede sonra Mobıl bankacılık aktıf ettım az once ıhtıyac kredisi yerinden yenı basvuru yapıyomus gbı denedim ve en sonunda 3 bın tl kredi cıkmıs hesabıma gectı ama dedgım gbı onay mesaj falan gelmedi
İcran falan varmıydı kardeşim hayırlı olsun bu arada

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Beyler bu bddk ya şikayet etmiştim cevap geldi vakifbanktan krediniz değerlendirme aşamasında diyor buraya yazıp da krediniz olumsuz yanıtını alan oldumu bir umut bekliyoruz bakalim red demedi ya 2 gün daha yeter bu umut

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
vakıfbankı aradım şimdi tc girdim sonuç öğrenmek için bana daha önce tarafınıza iletilen linki bize iletmelisiniz dedi ama bana link felan gelmedi anlamadım olayı valla