Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Babba

Üye
Yeni Üye
12
0
1
Arkadaslar bu krediyi 2 farkli bankadan alan varmi gercekten delikanli gibi ss le kanitlasin cok merak ediyorum

chiesa41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
406
54
28
Birsuru haczim olmasina ragmen banada 2 haftada cikti sms gelmedi ama bankaya hesabimda yotu giseden aldim parayi 60 tl testiler 5 bin liradan onuda rulete gomup 30 bin yapip cektim bankanin parasinida cikarmis oldum

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Birsuru haczim olmasina ragmen banada 2 haftada cikti sms gelmedi ama bankaya hesabimda yotu giseden aldim parayi 60 tl testiler 5 bin liradan onuda rulete gomup 30 bin yapip cektim bankanin parasinida cikarmis oldum
Yürü beeeee aslan parçasi seni.
Ama yeri degil burasi bu söylediklerinin azicik saygı lütfen !!!

hbk4545

Üye
Yeni Üye
16
1
3
beyler konuyla alakası yokdq 50ye 25 alıcam paparadan yardımcı olabilcek varmı 5 tl eksik cekşm sonrası geri dönerim 10 tl olarak

kyzn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
527
48
28
Dostum banada cikali 10 gun okdu sms gelmedi sen subeye gidip mi cektin sms gelmeden

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
14 nisandan beri degerlendirmede ziraat 3 bankaya başvurdum halkbank ve vâkıfbank da mesaj falan gelmedi sorgulama ekraninda onceden degerlendirmede yaziyordu simdi basvuru bulunamamistir diyor 5000 tl krediyi veremediler issizim odenek vs almiyorum bu yasima kadar devletten 5 kurus gormedim sigortamda yok halimiz vasat

Betul546

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
113
29
28
15 gun falan olmustu benim 2 saat once onaylandi daha once hic kredi almadim icra yok ilk kez kredi cekicem

mehmetbjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
134
156
43
Arkadaslar babama çıkmış ama giriyorum olumlu sonuclanmistir diyor bikgilerinizi gunceleyin diyor bu nedemek oluyor