Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1100 TL Nakit Yardım Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

k2ranbol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,953
756
113
Şimdi aradım çaldı 10 dk dir bağlanmayı bekliyorum
Valla ben anlamadım birşey. İlk seferinde vermedik IBAN diye bekliyoruz şimdi. Onay alındı ama eve gelecekmiş para. Ben işteyim alamayacağım parayı. Beklicem bayramdan sonraya kadar. Sonra gidip PTT den alırım artık.

alya3238

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
212
22
18
bu para yatırımı devam etcekmi acaba pandemiden yattı onceden bunda bisi yokk acaba yatarmi

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
4 aydır sigorta vyok iş yok bize çıkmıyor bu kavatlar neye göre yatırıyor anlamadım.

Oguzhankaya1998

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,017
1,611
113
Hiç sigortam olmadı ve liseyi bitiridgimden beri hiç çalışmadım bana nasıl çıkmıyor amk

cahit202020

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
127
70
28
Ben yazılım muhendisiyim 7.5k maaş alıyorum 3. Alışim , valla bende anlamadım bana çıkmış

Hayaletboy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,119
327
83
Ekimden beri başvurum var soruşturma devam ediyor diyor e devletten

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
Beyler konu dışı olacak ama bilgisi olan yardımcı olabilir mi mobil bankacılıkta kredi kartım görünüyor ama bana gelmedi kart nakit avans çekmek istiyorum kart bilgilerini soruyor banka ariyorum hiç bağlanmıyor mobil bankacılıktan nasil yaparız bunu

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,817
621
113
arkadaslar benimde e devlette ödemen hazır diyor basvururken iban da yazmıştım ama ne gelen var ne giden ne de telefonu açan ..

alya3238

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
212
22
18
arkadaşlar pandemi destek aldım fakat bu çıkmadımı yoksa daha sıramı gelmedi sizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...