Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 12K ya Sapanca Tatili

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113
@Başkan boyle konularda dolandırıcılık olabilir 2 3 kişiden kapora alsa 2 3 kişiden devir yapma ayağına tam parayi alsa falan çok tehlikeli konu
kardesim hiç sorun yok ilkten bileti veririm ama ciddi alıcı yok herkes dalga peşinde ciddi bişey var ortada anneme pil takılcak yoksa bende gitmek isterdim tatile böyle boş boş konuşmayın

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113
valideye pil takıldığında benle ablam bakıcaz ona haberinde olsun ki annem daha 46 yaşında

Revival

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,232
970
113
sağolun arkadaşlar dediğim gibi bizde kafa dağıtmaya gidicektik annem rahatsızlaştı onu yalnız bırakamayız şuan kalbini pil takılcak tatili iptalde edemiyoruz bizde satmaya karar verdik
Satamazsan ne olacak

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,501
2,140
113
Adamla dalga geçmeyin çoğu kişi makaraya almış on ödeme istemiyor para pul istemiyor adam sağlık sorunu var ailesinden iş imkanı el verse ben alırdım 10k şuan ki şartlarda bir para değil geçmiş olsun bu arada

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113
Adamla dalga geçmeyin çoğu kişi makaraya almış on ödeme istemiyor para pul istemiyor adam sağlık sorunu var ailesinden iş imkanı el verse ben alırdım 10k şuan ki şartlarda bir para değil geçmiş olsun bu arada
sağol dostum allah razı olsun çok doğru konuştun

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113
arkadaşlar abilerim kardeşlerim tatili 7kya indirdim alan varmı

yokdahaneler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,118
828
113
Sapancaya %90 pompa için gidiyolar kiraladıgin sayfanin falan altında soranlara yaz onlari indirimle yolla direkt bu forumdakilerden ekmek çıkmaz bence :D

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,977
5,484
113
Muhtemelen dolandırıcılık konusu. BU konu hakkında çok dolandırıcılık yapılıyor.. Bence ilgilenmeyin dostlar sonra canınız yanmasın.