Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 12K ya Sapanca Tatili

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113
Sapancaya %90 pompa için gidiyolar kiraladıgin sayfanin falan altında soranlara yaz onlari indirimle yolla direkt bu forumdakilerden ekmek çıkmaz bence :D
valla reis 15kya aldım 7kya bırakıyoeum kesinleşti validenin ameliyatı 3 nisan o zamana kadar satmam gerekiyor

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,977
5,484
113
Kendisi bile dolandırılmış olabilir konu sahibinin..

Bu özellikle Sapanca bölgesindeki Bungalov v.s tatil alanları için internette yüzlerce sahte ilan mevcut.. Taktikte şu ; siz beğeniyorsunuz bir Bungalov yada bir tatil paketlerini ve normalde fiyatı 20.000 TL diyelim.. Size diyorlar ki isterseniz geldiğinizde kapıda 20.000 TL Verin , istersenizde erken ödemeyi şuan ibanımıza yapın ve %30 - %40 indirimli fiyattan ödeyin.
Siz atıyorum ödüyorsunuz bu sefer diyorlar ki bir de extra sigorta parası ödeyeceksiniz içerisinde evimizin bir sürü lüks eşya var bunu çıkarken alacaksınız v.s diye sürekli sizden extra para dah kopartmaya çalışacaklar ve sonucunda engelleniceksiniz :) O yüzden çok dikkat edin bu konuda..

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,977
5,484
113

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,977
5,484
113

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113

Bu özellikle Sapanca bölgesindeki Bungalov v.s tatil alanları için internette yüzlerce sahte ilan mevcut.. Taktikte şu ; siz beğeniyorsunuz bir Bungalov yada bir tatil paketlerini ve normalde fiyatı 20.000 TL diyelim.. Size diyorlar ki isterseniz geldiğinizde kapıda 20.000 TL Verin , istersenizde erken ödemeyi şuan ibanımıza yapın ve %30 - %40 indirimli fiyattan ödeyin.
Siz atıyorum ödüyorsunuz bu sefer diyorlar ki bir de extra sigorta parası ödeyeceksiniz içerisinde evimizin bir sürü lüks eşya var bunu çıkarken alacaksınız v.s diye sürekli sizden extra para dah kopartmaya çalışacaklar ve sonucunda engelleniceksiniz :) O yüzden çok dikkat edin bu konuda..
kral valla etsturdan aldım ve ödemesinede yaptım zaten

yokdahaneler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,118
828
113

Kanka böyle dolandırıcılar var zaten buna düşen dolandırılsin bunu alan önce arayıp teyit ettirsin bungolavun asıl sahibinden İnternetten bulup bı zahmet :D :D

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,977
5,484
113

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,977
5,484
113
Kanka böyle dolandırıcılar var zaten buna düşen dolandırılsin bunu alan önce arayıp teyit ettirsin bungolavun asıl sahibinden İnternetten bulup bı zahmet :D :D
Öyle profesyonel senaryolar ile dolandırıyorlar ki ağzın açık kalır dostum :)

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113
Öyle profesyonel senaryolar ile dolandırıyorlar ki ağzın açık kalır dostum :)
kral herşeyi biliyorum dorandırılmadın rahat olabilirsiniz sadece aşırı zor durumdayım tatili ondan ucuza veriyorum annemi ameliyat ettircem ayın 3de

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,977
5,484
113
Geçmiş olsun dostum doğru söylüyorsan..

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,597
2,937
113
Burası otel mi bungalow mu herşey dahil mi bilgi verir misin detaylı

yokdahaneler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,118
828
113
Bro senin yaşın forumda 65 TC onaylı yaziyo ama annem 46 yaşında demişsin okudum yorumlari şimdide. sen kaç yaşındasın:D

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,597
2,937
113
Bende en başta samimi gelmistide viyana kapısına dayanır.gibi dmye asilinca uyandım bende geçmiş olsun sinyalde
Alacak olan kişide keklik gibi parayı atmaz buna herhalde gider her yerden kontrol ettirir tatili öyle olur