Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 12K ya Sapanca Tatili

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
arkadaşlar bundan 2 ay önce 15000tlye tatil rezarvasyonu yaptırdım gidemiyorum gitmek isteyen varsa 12000 tlye veriyorum ciddi tatili alıcaklarla indirim yapılır
Ben etsturda yıllarca çalıstim müsteri memnuniyeti öncelikli çalısan bir tur acentesi.özel durumunuzu raporla etstur operasyon birimini arayıp anlatın.tatilinizin odemesini iade edeceklerdir.7 gün kalmadan araman gerek rezervasyon tarihine

yokdahaneler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,119
828
113
Ben etsturda yıllarca çalıstim müsteri memnuniyeti öncelikli çalısan bir tur acentesi.özel durumunuzu raporla etstur operasyon birimini arayıp anlatın.tatilinizin odemesini iade edeceklerdir.
Bide bungalovlar kapış kapış gidiyo hiç boş kalmiyo arkadasin 3 tane var ful cekiyo her zaman boş yer olmuyo iade niye almiyo cidden :D

bu arkadaşın hikaye iyice dümen gibi gelmeye başladı banada foruma üyeliğide Multi fake herhalde :D

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Bide bungalovlar kapış kapış gidiyo hiç boş kalmiyo arkadasin 3 tane var ful cekiyo her zaman boş yer olmuyo iade niye almiyo cidden :D

bu arkadaşın hikaye iyice dümen gibi gelmeye başladı banada foruma üyeliğide Multi fake herhalde :D
Kanka 10 lira fazla verince erken rezervasyonda iptal ve iade yapiyor etstur arasa zaten iptal ederler sadece 10 lira kesintiyle.tatilin baskasina satildigini ilk kez goruyorum.konser bileti degil ki bu

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,977
5,484
113

Valla banada öyle geldi muhtemelen konu silinir zaten

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113
Ben etsturda yıllarca çalıstim müsteri memnuniyeti öncelikli çalısan bir tur acentesi.özel durumunuzu raporla etstur operasyon birimini arayıp anlatın.tatilinizin odemesini iade edeceklerdir.7 gün kalmadan araman gerek rezervasyon tarihine
reis otelin anlaşmasında geçiyor para iadesi yok inanmıyorsanızda inanmayın kimseyi inandırcak değilim tatili beleşe salsam nasıl inanıyor ama

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113

bungolov değil çünkü kardesim benim otel tarzı ev

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,977
5,484
113
reis otelin anlaşmasında geçiyor para iadesi yok inanmıyorsanızda inanmayın kimseyi inandırcak değilim tatili beleşe salsam nasıl inanıyor ama
Aga 89 mesajın var ne profil foton var ne bişey var forumda aktif birisi değilsin tanınmıyorsun ve bugün gelmişsin burada Tatil sattığını annenin hasta olduğunu söylüyorsun ve Kumarcısın... Bunların hepsini birleştirdiğimizde ortaya çıkan sonuç %90 ihtimalle dolandırıcısın gibi geliyor..

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113
Aga 89 mesajın var ne profil foton var ne bişey var forumda aktif birisi değilsin tanınmıyorsun ve bugün gelmişsin burada Tatil sattığını annenin hasta olduğunu söylüyorsun ve Kumarcısın... Bunların hepsini birleştirdiğimizde ortaya çıkan sonuç %90 ihtimalle dolandırıcısın gibi geliyor..
aynen kardesim dolandırıcıyım nerden bildin kuran çarpsın bi insanı pişman ediyorsunuz bırak kapatsınlar zaten konuyu

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Dostum sana tavsiyem şu eğer olayın gercekse,şahsi olarak tanidigin durumu iyi biri varsa onu ara de ki boyle boyle bir durum var tatil aldık kiz kardesimle annem rahatsizlandi biz gidemiyoruz dersin.arkadasından para talep etmeden tatil yanacak eğer yengeyle gitmek isterseniz size hediye etmek istiyorum dersin .eger ki o durumu iyi arkadaşında essek degilse bir kısmını sana ödemeyi teklif edecektir.eğer arkadasın esseksede guzelce bi tatil yapmis olur yabanciya gitmemis olur tatilin

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,966
846
113
Dostum sana tavsiyem şu eğer olayın gercekse,şahsi olarak tanidigin durumu iyi biri varsa onu ara de ki boyle boyle bir durum var tatil aldık kiz kardesimle annem rahatsizlandi biz gidemiyoruz dersin.arkadasından para talep etmeden tatil yanacak eğer yengeyle gitmek isterseniz size hediye etmek istiyorum dersin .eger ki o durumu iyi arkadaşında essek degilse bir kısmını sana ödemeyi teklif edecektir.eğer arkadasın esseksede guzelce bi tatil yapmis olur yabanciya gitmemis olur tatilin
yok kral veremezsem kimseye burdan vericem birisine o zaman inanırlar belki

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,977
5,484
113