Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 23 Yaşında ve 2.5 Milyon TL Paranız Olsa

Waldorf14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
806
245
43
O parayla be yaparsın bilemiyorum .a buradan bunu yazdığına göre muhakkak birileri o parayı elinden alacaktır muhtemelen de en yakınındakiler olacaktır bu git bir tane daire al çok kafanı yorma o yaşta o param vardı benim ticaret yapmayacaksın gayrimenkul al bir işe gir calis

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,764
9,910
113
Arkadaşlar 23 yaşındayım ve 2.5 MİLYON TL ye yakın bütçem var işim yok okulu bıraktım öyle boş boş geziniyorum takılıyorum arabayla sadece.Siz 23 yaşında olsanız ve elinizin altında 2.5 milyon TL para olsaydı nasıl bir iş kurma planı yapardınız ne açardınız nasıl değerlendirirdiniz ?
Reel hayat için konuşuyorum borsa,halka arz,trolden kumar şeyleri söylemeyin lütfen :)
Dostumbnm elime ona yakın para Gecti ben ev aldım birazda oturdugum yere dış cepe doğalgaz vs yaptırdım elden çıkardım parayı kumara dusmeyeyim diye senin öyle bir sorunun yoksa öncelikle acil kararlar verme gerekirse uzun bir süre bekle parayida dövize koy aklına bı iş gelirse atilirsim

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,764
9,910
113
2.5 milyona ev mi var diyen arkadaşlar 1 milyona İstanbul'da bile varoş kent de olsa sıfır daire bulursun
Ben geçen sene 1400000 ne 10. Kata 1+1 aldım 0 ayarında bina ve balkondan denizde görüyor İstanbul'da değil tabiki

Mehmet2928

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
181
42
28
Arkadaşlar 23 yaşındayım ve 2.5 MİLYON TL ye yakın bütçem var işim yok okulu bıraktım öyle boş boş geziniyorum takılıyorum arabayla sadece.Siz 23 yaşında olsanız ve elinizin altında 2.5 milyon TL para olsaydı nasıl bir iş kurma planı yapardınız ne açardınız nasıl değerlendirirdiniz ?
Reel hayat için konuşuyorum borsa,halka arz,trolden kumar şeyleri söylemeyin lütfen :)
Siiieeee2.5 milyonun olsa burda olmazdın

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,647
15,064
113
2.5 milyona ev mi var diyen arkadaşlar 1 milyona İstanbul'da bile varoş kent de olsa sıfır daire bulursun
Ben geçen sene 1400000 ne 10. Kata 1+1 aldım 0 ayarında bina ve balkondan denizde görüyor İstanbul'da değil tabiki
Hani ne zaman gidioz tatile oraya

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,758
9,415
113
2.5milyona nerde ev aliniyor hocam? 10yil geriden mi geliyorsun
1.20 ye girer cekerim

SİYAHGECE

GÖZLERİNİN KARASINA AŞIK OLDUM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,998
4,569
113
Faize yatır aylık minimum 100k verir.
50 sini yiyemende yesen 50 ilede altın al kumar oyna vs vs

Stalker41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,264
338
83
2.5 M FAİZE ATSAN ŞUAN AYLIK 100K GETİRİSİ OLUR BENDE OLSA O PARA HAYATTA CALISMAM BİDAHA

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,204
1,223
113
Borsada tuprasa gir unut parayı beş yıl 10 a katlar galiba

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Ya milletin cani sıkılıyor gelip burda dalgasına konu açıyor sizlerde inaniyorsunuz. Parasi olan adam foruma uğrayıp böyle konumu açacak az kendinize gelin