Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 3 Yıldır Çalıştığım İş Yerinden 1 - 2 Saat Sonra Benden Karar Bekliyorlar

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,767
999
113
Selamun aleyküm arkadaşlar 3 yıldır çalıştığım iş yerinden 1 2 saat sonra benden karar bekliyorlar çıkarsam tüm haklarımı verceklerini söylediler daha önce hiç bi yere bu kadar süre çalışmadım pek bilgim yok yani neye imza atim neye atmiyim işsizlik maaşı hiç almadım alabilirmiyim bilgi verimisiniz 22 bin maaş alıyorum bürüt 26 gösteriyor

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,574
4,922
113
Selamun aleyküm arkadaşlar 3 yıldır çalıştığım iş yerinden 1 2 saat sonra benden karar bekliyorlar çıkarsam tüm haklarımı verceklerini söylediler daha önce hiç bi yere bu kadar süre çalışmadım pek bilgim yok yani neye imza atim neye atmiyim işsizlik maaşı hiç almadım alabilirmiyim bilgi verimisiniz 22 bin maaş alıyorum bürüt 26 gösteriyor
Alırsın 3 yıllık da tazminat alırsın ama dikkat et attığın imzaya

Musafa80

🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,094
136
63
Çıkmak mı istiyorsun dostum zoraki çıkarma mı birde sektör nedir

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,746
5,870
113
Hakların hesabına geçmeden hiçbir şeye imza atma bütün haklarını da avukata hesap yaptır karşındaki baban dahi olsa hakkını yer parayı almadan imza atarsan

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,997
5,498
113
İstifa edersen bir hak alamazsın, imzalayacağın şeyi komple okumadan imza atma.

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
ıstıfa yazdırmaya calısırlar kesınlıkle yazma ısten ayrılma bldırgesı verırler ona ımza atarsın orda alacagın tazmınat falan yazar anlasmalıysa kıdem tazmınatı alamassın 3 yıl carpı brut maasın kadar tazmınat alırsın ama dedıgım gıbı anlasmalıda olsa ıstıfa yazma alamassın ısten cıkıs kodu 04 olması lazım tam hatırlamıyorum ama onda ıssızlık alablırsın

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,901
1,139
113
İş yerimden öyle sorun çıkaracak bi yer değil abi ama hani benim şuan atcam imza ne olcak ona göre atim veya atmiyim
kral öyle bi yer böyle bi yer değil meselesi değil bu sonuçta orası ticari bi işletme kendi çıkarını korumaya çalışır her işyeri o yüzden kovulmadıysan sakın imza atma tüm haklarından vazgeçmiş olursun

Danger38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,410
1,138
113
Başkan alacaklarını çıkartacaklar ona bak dekonta ondan sonra imza atabilirsin

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,054
3,915
113
oyle onune gelen çikmak istiyorum diyip tum haklarini falan alamaz benim bildiğim onlarin seni işten çikartmasi gerekiyor katakulliye gelirsin tahminimce

Danger38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,410
1,138
113
Birde çıkış nedeni oku

muti1616

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
265
99
28
Çıkma pişman olucaksin ben 3 sene evvel aynı şekilde çıktım aldım tazminatımı şimdi salak saçma işlerle sürünüyorum aldığım 3 kuruş para bı boka yaramadı 2 katı ücret alıyordum asgarinin pişman olucaksin yapma

Caffcaff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
349
83
Minimum 80.000 tazminatın var, muhtemelen ihbar vermemek için imza attıracaklar iştrn memnun değilsen ihbarı da iste al öyle kabul et

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,347
3,959
113
Çıkmak istiyorum sanayi üzerine kaynak montaj imalat işçisiyim anlaşmalı çıkcam haklarımı vercekler
Bende 20 yıllık Çelik konstrüksiyon imalat ve montaj ustasıyım bu meslek ciğerlerimi bitirdi mesleği bıraktım dostum. İllaki işten çıkıyorsan tazminatını alıp bir tane bmc pikap al karton naylon topla günlüğün 1 kdan aşağı düşmez. Allah yardımcın olsun inşallah