Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

30.08.2020 Gazi Koşuşu'na Doğru

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Gazi de Call To Victory den inanmicaksiniz belki rekor bekliyorum 2:26 yapacak gibime geliyor hiç kesmezse

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Ne esseğinden bahsediyorsun :) Tekti o gün bende Mehmet Kurt un tayıydı dün gibi hatırlıyorum o gunu
bak bakayım gaziden sonra kaç tane yarış kazanmış tam bir eşşekti tabi o gazide at yoktu maynatay zaten tam kumcuydu talaria o kadar iyi bir at değildi ekürisi lyna çok iyiydi koşamadı ayrıca texas gale vardı müthişti foal olduğu için koşamadı koşsaydı emin ol texas gale üstünden geçerdi hepsinin :)

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
en kolay gaziyi grand ekinoks kazanmış olabilir bence yem kenteri yaptı

Jiletfatih

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,451
787
113
Anatoly uzak yaptı :)
Kavranhan oda rahattı eskiye gittikçe çok buluruz

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
eskide çok vardı biz hatırlamıyoruz hafızlar cartagenalar serenler felan

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
bu sene babası gibi bir yarış yaparsa ve yarış hızlı giderse sorunlarından arındıysa kingsmandan çok iyi bir yarış bekliyorum

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
bak bakayım gaziden sonra kaç tane yarış kazanmış tam bir eşşekti tabi o gazide at yoktu maynatay zaten tam kumcuydu talaria o kadar iyi bir at değildi ekürisi lyna çok iyiydi koşamadı ayrıca texas gale vardı müthişti foal olduğu için koşamadı koşsaydı emin ol texas gale üstünden geçerdi hepsinin :)
Özdemir Atman ekurilet favori idi o gün Talaria 2. Oldu zaten 1. Özürlü bir taydı o hep 2. oluyordu Sam Bilme gibi eşşek olsa ben Bartrobel ı nasıl tek arım Gazi de 5 defa tek attım şu ana kadar bunlar Bold Pilot,Bartrobel,Perfect Storm,Islambol,Call To Victory en çok yanıltan Islambol idi o da kısaldıydı max. 1600

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Özdemir Atman ekurilet favori idi o gün Talaria 2. Oldu zaten 1. Özürlü bir taydı o hep 2. oluyordu Sam Bilme gibi eşşek olsa ben Bartrobel ı nasıl tek arım Gazi de 5 defa tek attım şu ana kadar bunlar Bold Pilot,Bartrobel,Perfect Storm,Islambol,Call To Victory en çok yanıltan Islambol idi o da kısaldıydı max. 1600
dostum texas galeyi hatırlıyorsun dimi ercan ekenlerin o at koşsaydı emin ol üstünden geçerdi hepsinin bartrobeli tek atabilrisin o ayrı bişey bartrobel ganyanlı geldi ayrıca bende inspectoru tek atmıştım rahmetli ömerle oluyor at yarışı bu :)