Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

30.08.2020 Gazi Koşuşu'na Doğru

Jiletfatih

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,451
787
113
Özdemir Atman ekurilet favori idi o gün Talaria 2. Oldu zaten 1. Özürlü bir taydı o hep 2. oluyordu Sam Bilme gibi eşşek olsa ben Bartrobel ı nasıl tek arım Gazi de 5 defa tek attım şu ana kadar bunlar Bold Pilot,Bartrobel,Perfect Storm,Islambol,Call To Victory en çok yanıltan Islambol idi o da kısaldıydı max. 1600
Perfect storm ilk atimin babasıydı son zamanların en büyük favorisiydi ama en dıştan sufi ne koptu be :)

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
bu sene bence gazi patlayacak diyorum ben king man go diye bir at var büyük sürpriz yapabilir kingsmani çok tutuyorum

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Bu at işine bir tek benim kafa basmıyor sanırım ya.Oynayacak olsam en iyi at diye beygire oynarım o kadar bilgisizim 😄

Bahattinalasoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
306
93
43
Bende ahmet celigi hic sevmem ama altindaki at cok baska bisey aslinda gorunusu koşus stili cok sirasan bi at boyle heybetli bi at degil ama ciger var atta bu grupta degil bence suan turkiyede ingiliz atlari icinde onu gecicek at yok

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bende ahmet celigi hic sevmem ama altindaki at cok baska bisey aslinda gorunusu koşus stili cok sirasan bi at boyle heybetli bi at degil ama ciger var atta bu grupta degil bence suan turkiyede ingiliz atlari icinde onu gecicek at yok
Kesinlikle sprinter değil ama yanına yaklaştırmıyor çok güçlü kuvvetli tek rakibi vardı o da sakat Luna Lovegood

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
luna lovegood dişiydi 2400 koşamazdı ayrıca önde boş kalamaz çok kaçat at var iyi ki koşmadı boşver :)
Kaçak at değil tam yarışlarının hepsini izlediysen sonradan da gelip kazandı ve en az 5 boy fark ile kazandi büyün yarışlarını dişiler de kazanabilir niye kazanmasin